Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - UNUTULAN ÜLKÜCÜLER
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
hoyrat_kurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 4

İletiTarih: Pts Arl 20, 2004 8:54 pm    ileti konusu: UNUTULAN ÜLKÜCÜLER Alıntıyla Cevap Gönder

ben burdan ülkücü büyüklerime seslenmek istiyorum.ben ağrı eğitim fakültesinde okuyorum.biz bu fakültede ülkücü gençler olarak bazı hocalarımızdan başkahiç kimseden ve hiçbir kuruluştan destek almıyoruz.ne ülkü ocağından nede devletimizin polislerinden.girdiüimiz kavgalardada hep suçlu biz oluyoruz.neden mi? çünkü biz devletimizin bayrağına,marşına,...vb saygısızlık ve küfür edenlerle kavga ediyoruz. ben bu yüzden derimki herkes türkiyenin gercek yüzünü biliyor kimse kendini kandırmasın.........
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 655

İletiTarih: Sal Arl 21, 2004 12:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş devletten polisten zaten kolay kolay hiç bir yerde yardım göremiyoruzda şu ocak yardım etmiyor konusu kafamı karıştırdı biraz konuyu aç inşallah bir şeyler yaparız....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
hoyrat_kurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Arl 30, 2004 10:30 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

burası bilindiği gibi bir bölücü şehri yani ülkü ocağı başkanının derdi sadece eğitimde bir teşkilat kurmak bizde kurduk ama sadece teşkilat kurmak istiyor kurduktan sonra okadar şerefsizle biz baş etmeye çaliştık.bir yere kadar dayandık ama işler öyle bir hal aldıki artık dağlardan sırf bizim dövdüğümüz adamlar için kimliksiz kişiler ağrıya geldi biz artık bişey yapamaz hale geldik korktuğumuzu sanmayın sadece arkamızda gözü yaşlı analar,babalar,aileler bırakmamak için durduk.bu adamlar için dağlardan adamlar inerken bizim ocağımız iki adımlık yolu tepip yanımıza gelmedi sizce yetirince acıkmı
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cum Arl 31, 2004 5:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeş evet dogoda çogu yerde bu konuda onlara bizden daha çok sahip çıkılıyor. Ocak bizim evimiz yuvamız ama ilahlaştırmamak lazım bence. Tabiki bazı konularda ocak sana destek olamaya bilir ama bizim amacımız onun bunun destegini yardımını almak degil . Şartlar ne olursa olsun dinimiz vatanımız milletimiz için elimizden geleni yapmalıyız.....
mad_wolf
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cmt Oca 01, 2005 10:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gardas bak sana ne dıım ben . sen ısını kendın hallemeye bak eger sen ocaga guvenırsen bır yerde yanı yarı olda tek basına kalabılırsın yanı bunu bıl sen kendı ısını kendın halletmeye bak benımn omrumun yarıs ocak larda gectı nerdeyse ama suan ocaga gıdmıorum ben sebeblerı var ıllakı ulkuculuk veya ulkucu olmaya calısmak ocaga baglı deıl bunu bılın ıstedım
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
BiStRokRat
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Per Oca 06, 2005 12:21 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tabiki Ocağa bağlı değil..İdeolojisini kavramak sevmek daha önemli...Evdede kendini geliştirebilirsin okuyarak,arkadaslarınla seminerler düzenleyerek,fikir alışverişi yaparak...İnsanın en iyi dostu beyninde yarattığı ideoloji...
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cum Oca 07, 2005 2:16 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar ocak teşkilat kışladır kışlasız hedefe menzile varılamaz

bu sözler üsdatımız Ozan arifin sözleri unutmayalım.

Elbette ocagımızın içine dava şuurunu tam idrak edememiş insanlar girebilir hatta bunlar başa bile gecebilir bu durumda bize düşen ocaga ugramamak degil tersine her zaman kinden daha çok üstüne giderek yönetime hak eden birisini getirmektir. Unutmayalım bu davada her lider bir nefer her nefer bir liderdir :.. Eyvallah
bozkurt_korkmaz
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Cum Oca 07, 2005 6:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

davulun sesi uzaktan hoş gelir. ankarada konyada niğdede ülkücülük yapmak kolaydır. gelin ağrıda yapında göreyim
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
BiStRokRat
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Cum Oca 07, 2005 8:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bozkurt_korkmaz söylediğinin altına aynen imzamı atıyorum...
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Oca 08, 2005 8:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Emin ol şehirden önemlisi şuur ve siyaset .Doguda az da olsa zaman zamna bulundum. Babam agrı eleşkirt ve dogubeyazıtta görevde yaptı. Şuurlu olduktan inançlı olduktan sonra kolaylık zorluk degil iman davaya inanç öne çıkar. Konyada belki daha rahat birini döversin ama davayı yaşamak için illa olay yapmak zorunda degilsiniz. Kendini geliştirip bir yerlere gelmekte dinini türklügünü yaşamakta bence yeterlidir en azından o bölgede. Odtü ile gazi bir degil ama önemli olan elinden geleni yapmak
010101
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 114

İletiTarih: Cmt Oca 08, 2005 9:35 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bazı arkadaşlar hoyrat_kurt arkadaşımızın ne demek istediğini ya anlamadı ya anlamak istemiyor.ağrıda okuyan arkadaşımız aslında şu an bizim sıkıntılarımızı küçük bir delikten öyle büyük gösterdi ki.savaştığı,mücadele ettiği birkaç çapulcu için dağdan inen birkaç şerefsizle,yanı başında bulunan fakat yadım edemeyen ülkü ocağını kıyaslaması çok normal.sürekli birlik beraberlikten bahseden ülkücü camiamız bakıyorumda yardım bekleyen arkadaşlarımıza işini kendin gör diyebiliyor..bu nasıl bir mantıktır çözemedim.ocak 15'te adana'da yapılacak miting için canla başla çalışıyordum.ama görüyorum ki hala birliği ve beraberliği içine sindirmeyen arkadaşlarımız var.ağrı gibi bir yerde dvasını yürütmeye çalışan arkadaşımızı yalnız bırakmaya mahkum eden arkadaşları kınıyorum.

zor şartlarda olan arkadaşlarımızı bir köşeye itip ülkücülük oynamaya devam etmek nasıl bir çözümdür?çözümmüdür?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
yahyaoglu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Oca 08, 2005 9:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşım kimseyi yanlız bıraktıgımız yok ülküdaşımıza umut vermeye çalışıyoruz. Sen yazılan herşeyi oku istersen ondan sonra yaz nasıl okudun yazılanları. Elbetteki her şeyi ocaktan beklemiyecez. Ocak olmayan ilçelerde ülkücülük olmayacakmı yani. Ben sadece ülkücü elinden geleni yapmalı diyorum ocagın etkin olmaması sadece ocagın degil o bölgedeki ülküdaşlarımızın suçu etkin şekilde çalışılsaydı böyle olmazdı..........................................................................................
hoyrat_kurt
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Cum Mar 18, 2005 9:13 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

010101 ülküdaşım sana teşekkür ediyorum.anlattıklarımı birtek anlayan sensin.birlik ve berberliğimizi bozarsak bunlarla baş etmemiz cok zor.size yemın olsun ağrıda batıdan gelen öğrencilerin yarısından fazlası gelır gelmez onlara katılıyor ve şuanda sayıları hiçte azımsanacak kadar değil.. batıda sizin okuduğunuz üniversitede her on kişiden altısı ülkücü ise burda dokuzu bölücü bundan emin olabilirsiniz.... kardaşlar sizden ricam bulunduğunuz ortamlarla benim bulunduğum ortamı karşılaştırın öyle konuşun lütfen..... yahyaoğlu sözüm sana sen nerde oturuyorsun , kendini geliştirip neyapacan senin bilgilerini kimseye aktaramadıktan sonra. söyle ne anlamı var..................................
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum Mar 18, 2005 11:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yahyaoglu demiş ki:
Ülküdaşım kimseyi yanlız bıraktıgımız yok ülküdaşımıza umut vermeye çalışıyoruz. Sen yazılan herşeyi oku istersen ondan sonra yaz nasıl okudun yazılanları. Elbetteki her şeyi ocaktan beklemiyecez. Ocak olmayan ilçelerde ülkücülük olmayacakmı yani. Ben sadece ülkücü elinden geleni yapmalı diyorum ocagın etkin olmaması sadece ocagın degil o bölgedeki ülküdaşlarımızın suçu etkin şekilde çalışılsaydı böyle olmazdı..........................................................................................

tamamen katılıyorum :!: :!:
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız