AKP KENDİ İPİNİ ÇEKİYOR
Tarih: 19.06.2004 Saat: 16:13
Konu: Siyaset


AKP yanlış ve Türk insanının hassasiyetine rağmet güttüğü siyaset yüzünden parçalanmanın eşiğine geldi. AKP Hakkari Milletvekili Leyla Sultana!!! 'Üzerime düşen, elimden gelecek bir şey olursa emirlerinizi bekliyorum' diyor. Bu zihniyete sahip vatan haini bir sürü kürt milletvekili var DEHAP’ın işaretini bekleyerek partiden ayrılacak.

MHP ve DYP kökenli milletvekilleri isyan bayrağı açtı. Hükümeti ve Abdullah Gül’ü sert bir şekilde eleştirdiler. İmam Hatiplilere verdikleri sözü tutmadıkları için böyle bir aldatılmışlığı içine sindiremeyecak milletvekilleri ayrı bir durum. Şu anda partı dört gruba ayrılmış durumda dördüncüsüde Avrupa Birliği sevdalıları işbirlikçiler. Yakında bunlar olacak ben buna inanıyorum.

Tespit ettiğim bir durumu sizinle paylaşmak istiyorum. Başbakan Hollada’yı ziyarete gittiğinde canlı yayında Hollanda Başbakanının sözleri dikkatimi çekti. “Daha çok dini serbestlik, daha çok dini özgürlük” sözü sarfetti. Yani herkes istediği dine inansın, isteyen din değiştirsin!!! Bunun anlamı bu. Fener Rum Patriği Bartaemeos bu yaza ruhban okulu açılacak. Ruhban okulu ne işe yarar, din adamı yetiştirir. Avrupalı bu hükümete öyle kanunlar çıkartıracaki misyonerlik yapmak isteyen hristiyan dim adamlarının önünde engel olmayacak. Yani işin özü kendi memleketimizde kendi hristiyan din okulumuzdan mezun olacak T.C. vatandaşı hristiyan din adamları rahatlıkla görevlerini icra edecekler rahatlıkla misyonerlik yapıp avrupalının sağladığı maddi imkanlarla bu fakir halkın dinini değiştirmek için çalışacaklar. Şimdi gizli yapıyorlar yarın devlet desteğiyle yapacaklar. Boşa söylemiyor Hollanda Başbakanı “Daha çok dini serbestlik, daha çok dini özgürlük” diye. Bunlar boş sözler değil avrupalının amaçlarından biridir . Eğer biri bu işe dur demezse şimdi Türk olmak potansiye suç gibi algılanır hale getirdilerse yarın müslüman olmakta aynı muameleyi görecek. Geriye ne kalacak hiç. Türklüğü sindirme politikası üstüne birde hristiyanlaştırma çabaları oh ne ala Türkiye.

Bunlar ciddi şekilde üzerinde durulması ve engellenmesi gerekli politika ve kanunlardır. İnanıyorum ki aklı başında birileri bu duruma el koymalı.


Bu haberin geldigi yer: Bozkurt NET
http://www.ulkuocagi.net

Bu haber icin adres:
http://www.ulkuocagi.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2274