Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Erdoğan medyayı uyardı, terör zirvesi saat 20.00'de...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 326

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 12:04 pm    ileti konusu: Erdoğan medyayı uyardı, terör zirvesi saat 20.00'de... Alıntıyla Cevap Gönder

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam saat 20.00'de, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün başkanlığında ilgili kurumların temsilcilerinin de katılımıyla, terör konusunda geniş kapsamlı bir toplantı yapılacağını bildirdi.

Başbakan Erdoğan oyunu kullandıktan sonra şehit haberleri ile ilgili açıklama yaptı:

Bildiğiniz gibi Genelkurmay 2. Başkanımızdan aldığımız habere göre 12 şehidimiz var. Öfkemiz ve kinimiz çok fazla. Bu sabahtan itibaren ajitatif yorumların olması bizi üzmüştür. Birbirimize yardımımızın olması gereken bir gün günde suçlu arayan tipte yayınlara gitmek ülkemize bir şey kazandırmaz. Bugün saat 20.00'de geniş bir toplantı yapacağız ve değerlendirmelerimizde ne gibi bir adım atılacağını karara bağlayacağız .Özellikle görsel basınımızdan aklıselim, sağduyulu, ajitatif olmayan bir yayın bekliyoruz. Yapılması gereken her şey yapılacaktır. Tekrar başımız sağolsun diyorum.

http://www.etikhaber.com/content/view/43689/

............................

Sayin mustakbel kelle ,ajitatif aciklama yapan yok,basin yayin,, ab,abd gudumunde senin icin calisiyor hepsi, endise etme,sen milletin tepkisine bak,firtina oncesi sessizlik,hala anlamadinmi,milletin cani yaniyor,milletimle alayvari konusmalariniza devam ederseniz ,korkarim cankayanin,basbakanligin onunde sizin kellelerinizin millet tarafindan sallanmasi cok yakin,bizim sabrimizi fazla zorlamayin ,aklinizi basiniza alin,peygamberimizin askeri emrinizde.yeter artik,oglan,imsi hareketlerinizden vazgecin suan 70 milyonluk TURKIYE,nin basindasiniz ,zayif karekterde korkak biri olabilirsiniz ,hic olamazsa guclu gorunmeye calis,bisans soyu,aklini basina al !!......
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 12:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

N e toplantısı bu?Barzani meydan okuyor!Başkomutan gül nerede?Nerede bu devletin başı?Neden orduyu harekete geçirmiyorsunuz?Laf değil,saldırı bekliyoruz artık.Koskoca Türkiye,bu kadar rezil edilmez!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 12:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BU TERÖR DEĞİL!ÖNCE BUNUN ADINI DOĞRU DÜRÜST KOYUN!BU BİR SAVAŞ İLANIDIR.BU YANDAŞLARI DA YANINA ALARAK,ONLARI CESARETLENDİRMEK VE KALKIŞMAYA TEŞVİK YÖNÜNDE BİR SAVAŞ İLANIDIR!ÜLKE SAVAŞA SOKULDU,HALA DAHA MEŞRU MÜDAFAA HAKKINI KULLANMIYORUZ!YETER ARTIK BU REZALET!
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 1:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bazi yonetici kisvesi altinda ,askeri ve milleti salak yerine koyan soysuzlarin kafalari cok buyudu,boyunlari artik cekmiyor kafalarinin agirligini!!!!
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 2:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Resmen medyayının ağzına çaput sokmaya çalışıyor, resmen konuşanı susturmaya çalışıyor, dikta rejmimi var bu Ülkede? Bu nasıl bir ifade tarzıdır? Hayretler içerisinde olanları gözlemliyorum....

Durmak yok yola devam, nasıl olsa %47 memnun !!!

Anlatmadan geçemeyeceğim, bugün birinin ağzına soktum lafları!!! Bana tayyip diyor, akepe diyor başka birşey demiyor.... Gül dedi aldı payını!!! Koray Aydın dedi aldı payını !!! Referandum dedi aldı payını !!! Uyurgezer Milletim ne zaman uyanacak çok merak ediyorum....

Saygılarımla
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 6:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bırakın zırvalamayı!BU TERÖR DEĞİL!BU BİR SAVAŞ!SİZ SAVAŞ ZİRVESİ OLUŞTURUN.BU HESABIN İÇİNE ABD Yİ DE DAHİL EDİN VE HAZIRLANIN!Bu başbakan,bu iktidar ile olmaz.Derhal güney ve doğu anadoluda sıkı yönetim ilan edilsin.Tüm dep liler içeri tıkılsın.Önce meclisten ardından diyarbakır belediyesinden başlayın.Şu anda devlet adamı niteliklerine sahip bir başbakana çok acil ihtiyaç var.Ya cemil çiçek den;terörle mücadele kurulu başkanı mı olur?Derhal baskıya başlayın.Başlayın ki kalkışan ile sakin oturanı ayırt edelim.Bu ayrım bir kez yapıldı mı gerisi kolay.Yüce Türk milletini savaşa davet edin.Bunu büyük Atatürk dersim de yaptı!SİZ DE YAPIN!YOK MU BU ORDUNUN İÇİNDE BİR TANE ATATÜRK?
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 6:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cok SAYIN rte...

BU KADAR SEHIDIN HESABINI NASIL VERECEKSIN?..

INGILTERE´YE ZIYARETE GIDECEK BASKA ZAMAN BULAMADIN MI?

SENIN VE SANA OY VERENLERIN YAKASINDA BINLERCE SEHIDIN TIRNAKLARI VAR, GÖRMÜYOR MUSUN?

AL CUMHURBASKANINI (!) DA GIT...

DÜS YAKAMIZDAN...
polat_38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 641

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 9:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu SEHITLERIN kanlarini tek sorumlusu akp hükümetidir
bunun hesabini TÜRK MILLETIN ve CENABI ALLAHA nasil verecekler?
TÜRK MILLETINI uyutmaya kalkmasinlar MILLET artik icrat bekliyor
bos laflara karnimiz tok
artik emir verin girsin ordu girsinde talabnide barzanide kacacak delik arasin artik yeterk sabrimiz kalmadi

saygilarimla

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
sedatca
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 9:28 pm    ileti konusu: slm gardaslar Alıntıyla Cevap Gönder

slm ben bilmiyom ama bence savas hazirlansak daha iyi olur 30za askin senedir hep ayni siyaset baska bisey yok ak nan kariyi goremiyoz cok kolay ama kimse gormuyo ben hollandada kaliyom bazen kendimden bile utaniyom o daglara cik isder gonlum tskler arkadaslar ne yapcam bilmiyoz
sedatca
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 9:29 pm    ileti konusu: slm gardaslar Alıntıyla Cevap Gönder

bunlar hayvan bile deyil hayindedik onu bile yakistiramiyom sadece torer
cCcBilgecCc
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Ekm 21, 2007 10:55 pm    ileti konusu: Başbakan Erdoğan'ın yüzü gülüyor Alıntıyla Cevap Gönder

Başbakan Erdoğan, referandumun sonucundaan memnun olduğunu açıkladı. Gazetecilerin gündeminde şehitlerimiz Erdoğan'ın gündeminde referandum vardı. Erdoğan'ın açıklamaları sırasında yüzünün gülümseyen ve mutluluk saçan ifadesi dikkat çekiciydi.

--------------------------------------------------------------------------------

Başbakan Erdoğan şöyle konuştu: "Bugün meydana gelen terör olayını da şiddetle kınıyorum, şehitlere Allah'tan rahmet diliyorum, gazilerimize acil şifalara diliyorum. Şehit yakınlarına ise başsağlığı diliyorum.

Talabani'nin bugün yaptığı tespitler beni tatmin etmiyor. Biz uyygulama görmek netice görmek istiyoruz. Eğer bunların neticesini alabilirsek iyi olur. biz Irak'ın toprak bütünlüğüyle ilgili bir talebimiz bir endişemiz yok. Biz Kuzey Irak yönetiminin bölücü terör örgütü üyelerine tavır koymamasını kınıyoruz. Biz terör zirvesine geçmeden önce ABD Dışişleri Bakanı Rice beni aradı ve üzüntülerini bildirdi. Bizden bir kaç gün süre istedi. "

Referandum konusu

Cumhurbaşkanını 5 yılda bir halk tarafından seçilmesi, TBMM seçimlerinin dört yılda bir yapılması toplantı yeter sayısının 184 olması kabul edilmiştir.

Türkiye kararalılıkla seçime gitmiş ve kabul oyu vermiştir. referandumun özelliği katılımcı olunmasıdır. Türkiye demokrasiden yana tavır almıştır. Ancak demokrasinin gereğini yerine getirmek için demokratlık adına sandığa gidilmesinden mutluluk duydum. Tercihlerini kullanan vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Demokratlık görevini yerine getirmeyerek sandığa gitmeyenlere de saygı duyuyorum. Ancak gönül isterdi ki onlarda sandığa gitsinler tercihlerini sandık başında yapsalardı..

bugün katılımcı demokrasimiz iyi bir sınav vermiştir. Önemli olan 81 ilimizde katılımın yüzde 50'nin üzerinde olması bizi hayli mutlu etmiştir.

Katılım yüzde 67 olmuştur. Evet oyu yüzde 69 hayır ise yüzde 31 olmuştur. 74 ilde evet oyu fazla, 7 ilde de hayır oyu daha fazla çıkmıştır.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD Dışişleri Bakanı Condaleezza Rice ile telefonda görüştüğünü, Rice'ın, olası sınır ötesi operasyon konusunda Ankara'dan birkaç gün zaman istediğini söyledi.

Gazetecilerin zirve ve terör olaylarıyla ilgili sorularını yanıtlayan Erdoğan, Irak'ın terör örgütüne "çanak tuttuğu"nu ve Türkiye'nin uluslararası anlaşmalardan doğan haklarını kullanacağını söyledi.

Çankaya zirvesinden hemen önce ABD Dışişleri Bakanı Rice'ın, kendisini aradığını belirten Erdoğan, bu konuda Rice'ın Türkiye'den birkaç gün süre istediğini söyledi.

Erdoğan, Rice ile görüşmesine ilişkin şunları söyledi:
"Biz rahatsızlığımızı ilettik onlar da rahatsız olduklarını söylediler, adım atacaklarını söylediler. 'Atacağınız adımları süratle atarsanız inanıyorum ki bu bizim stratejik ortaklığımızın gereği olarak, nasıl bizim Afganistan'da attığımız adımlar zamanında olduysa sizin ki de zamanında olmalıdır, çünkü çok geciktik' dedik."

http://www.etikhaber.com/content/view/43735/77/
..............
Bu adam vallahi gavur ,musluman felan deyil,artik kirletmemeli bulundugu makami,kurt,un kedisini bile vermeyiz diyor ermeni ,yahudi enikleri,bu soysuz bizans p..i,hala secim,hala oy derdinde!...
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Pts Ekm 22, 2007 3:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Turkiye dunya onunde rezil olmaya devam ediyor! YETER ARTIK...
2 israil askerinin lubnana kacirildigi sebebiyle (oldurulmediler), israil lubnani yerle bir etti...
ve birde bize bakin, birkac gunde 30 sehit ve daha beteri 10 askerimiz pkk tarafindan kacirilmis
devlet ne yapiyor, toplanti yapiyor, ne toplantisi... hepsi yaslarindan baslarindan utansin, Turkiyeyi ne duruma getirdiler
osmanli zamaninda bile boyle bir bozguna ugrandiysa, bastakilerin hepsinin kelleleri alinirdi, bu olanlardan hepsi sorumludur, bunu temizlemeleri gerekir.
bu artik bir savastir, hukumet kaciyorsa, ASKER SAVASTAN KACMASIN, erdogan emir vermiyorsa korkuyorsa, ASKERIN ISI NEDIR? DAHA BUNDAN BETER NE OLMUSTUR CUMHURIYET TARIHINDE?
artik bu saatten sonra bu isin tek cozumu vardir, hedef barzanidir, o ve kurdugu kukla devlet yerle bir edilmelidir
ama onun bunun agzina bakip birsey yapamiyorlarsa herkes pisirik olmus ise, denecek fazla bir sey yok!!!!!!

sehitlerimize rahmet dilerken, ALLAH TURKU KORUSUN
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Pts Ekm 22, 2007 3:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü
Kızkardeşimin gelinliği şehidimin son örtüsü!
Işık ışık dalga dalga bayrağım
Senin destanını okudum senin destanını yazacağım.
Sana benim gözümle bakmayanın
mezarını kazacağım.
Seni selamlamadan uçan kuşun
yuvasını bozacağım.
Dalgalandığın yerde ne korku ne keder...
Gölgende bana da bana da yer ver !
Sabah olmasın günler doğmasın ne çıkar.
Yurda ay yıldızın ışığı yeter.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız