Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ARKADAŞLAR LÜTFEN..
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
ADSIZ
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 36

İletiTarih: Cmt Haz 04, 2005 12:17 am    ileti konusu: ARKADAŞLAR LÜTFEN.. Alıntıyla Cevap Gönder

BAKIN YAHUDİ, ERMENİ ANLADIKDA KÜRTE NEDEN BU HAREKET. BİRİNCİSİ BİZİM DAVAMIZ İSLAMIN ÖZÜDÜR. İSLAMIN ÖZÜ DE SEVGİDEN GEÇER. DÜŞMANA KARŞI HER ZAMAN UYANIK, AYAKTA VE DİŞ DURUŞLU OLACAĞIZ. AMA SAKIN LANET OKUMAYIN. KÜRT DİYORUZ DA, ONLARIN İÇERİSİNDE VATANINA, MİLLETİNE, BAYRAĞINA VE GERÇEK ANLAMDA TÜRK KİMLİĞİNE SAHİP ÇIKANLAR VAR. ONLARA HAKSIZLIK ETMEYELİM. BAKIN RAHMETLİ BAŞBUĞUMUZ ALPARSLAN TÜRKEŞ'İN ŞU SÖZÜNÜ UNUTMAYINIZ;

"SİZ NE KADAR KÜRT İSENİZ BENDE O KADAR KÜRDÜM
BEN NE KADAR TÜRK İSEM, SİZ DE O KADAR TÜRKSÜNÜZ"

YÜREĞİNİZE SAĞLIK, SİZLERİ ÇOK İYİ ANLIYORUM AMA, ILIMLI, ANLAYIŞLI VE UYANIK OLMALIYIZ. LANET OKUMAK ÇOK KOLAY, ÖNEMLİ OLAN KAZANIMLAR ETRAFINDA BİRLEŞMEK. BİR ANDA KESTİRİP ATMAK, BİLGE BİR TÜRK GENCİNE YAKIŞMAZ. HAKKINIZI HELAL EDİN, BENİ DE LÜTFEN YANLIŞ ANLAMAYIN OLUR MU?
DUAYLA KALIN...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
mustafa01
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Cmt Haz 04, 2005 8:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili kardeşim sana katılıyorum ama okadar içimizi yaktılarki elde dğil benımde kardeşim gazi fakat yınede elimden geldiyi kadar lanet okumamaya calışıyorum.
bu insanlar hep arkamızdan vurdular bizi bazende lanet okumamak için kendimi zor tutuyorum hepinize sevgiler saygılar.
bütün dularım sızlere
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM ICQ
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Cmt Haz 04, 2005 10:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

her zaman söylüyoruz biz.bazı kürtleri ayırıyoruz.ayırmadıgım kürtlerin canı cehennme.
dreihalbmond
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 17

İletiTarih: Sal Haz 07, 2005 2:05 am    ileti konusu: serbest Alıntıyla Cevap Gönder

iyi güzel diyosun ırkçılık yapmayalım diyosun da sen onlarla yaşadın mı, onlarla aynı yerde kalmak zorunda kaldın mı hiç??benim tek bi görüşüm var"en iyi kürt ölü kürttür". diyeceksin ki içlerinde hiç mi iyi birisi yok var tabi ama unutmamak lazım ki istisnalar kaideyi bozmaz....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Sal Haz 07, 2005 5:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

En iyi kurtlerin yaninda en az bin sahit isterim.
Kurtleri sevmemek irkcilik demek degildir yani serefsiz olan kurtlerden bahsediyorum.

Ama sunu altini cizerek soyluyorum ben bolucu olan kurtlere karsiyim.
Yoksa normalde kurtlere bi sey demem yeter ki adam ve insan olsunlar,
Nankorluk etmesinler.

Ne mutlu Turkum diyene!!!!!!

www.Oguzgenclik.nl
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
turkkk1
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 40

İletiTarih: Sal Tem 05, 2005 5:24 pm    ileti konusu: tartışmayın Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar tartışmaya gerek yok EN İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRTTÜR belki kızıcaksınız bana ama benim düşüncem bu benim atalarımın binlerce şehit vererek aldığı bu topraklara göz dikenlerin hiç biri iyi olamaz hiç bi kürt ben milliyetçiyim diyemez çünkü milliyetçi olsa kürtüm diyemez TÜRK'küz biz ve TÜRK olarak öleceğiz kim ne derse desin daha yeni doğmuş saat olmamış bebeklerinin kafasına hiç düşünmeden kafasına ben sıkarım o bebek yarın öbür gün büyüyüp benim toprağıma göz dikecek benim askerlerime kurşun sıkacak benim analarımın 3 yaşındaki bebeklerine kurşun sıkıcak

şimdi biri bana çıksın desin bakim böle düşünme diye bana bunu diyecek insanın TÜRK'lüğünden şüpe ederim

Benim düşüncem bu ve son sözüm ise

EN İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRTTÜR
Turk_militani
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 57

İletiTarih: Sal Tem 05, 2005 6:28 pm    ileti konusu: Re: serbest Alıntıyla Cevap Gönder

dreihalbmond demiş ki:
iyi güzel diyosun ırkçılık yapmayalım diyosun da sen onlarla yaşadın mı, onlarla aynı yerde kalmak zorunda kaldın mı hiç??benim tek bi görüşüm var"en iyi kürt ölü kürttür". diyeceksin ki içlerinde hiç mi iyi birisi yok var tabi ama unutmamak lazım ki istisnalar kaideyi bozmaz....
ulkudasım evet ben yasadın ve haylada yasıyorum ve sana hiç mi hiç katılmıyorum biz kurtlere degil kurtculere karsıyız benim bir cok aslı kurt olna dostum var bakın arkadasım demiyorum dostum diyorum yani
demek istedigim kurtler dedigimiz zaman genele olarak butun kurtleri ele alıyoruz lutfe ırkcılık yapmayalım işte bu yuzdeen faşizt konumuna dusuyoruz bizzzzz KAHROLSUN APO NUN PİÇLERİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

TÜRK KÜRT KARDEŞTİR AYRIM YAPAN KALLEŞTİR(tabii kurtculer hariccc))
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Tem 05, 2005 11:38 pm    ileti konusu: Re: tartışmayın Alıntıyla Cevap Gönder

turkkk1 demiş ki:
arkadaşlar tartışmaya gerek yok EN İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRTTÜR belki kızıcaksınız bana ama benim düşüncem bu benim atalarımın binlerce şehit vererek aldığı bu topraklara göz dikenlerin hiç biri iyi olamaz hiç bi kürt ben milliyetçiyim diyemez çünkü milliyetçi olsa kürtüm diyemez TÜRK'küz biz ve TÜRK olarak öleceğiz kim ne derse desin daha yeni doğmuş saat olmamış bebeklerinin kafasına hiç düşünmeden kafasına ben sıkarım o bebek yarın öbür gün büyüyüp benim toprağıma göz dikecek benim askerlerime kurşun sıkacak benim analarımın 3 yaşındaki bebeklerine kurşun sıkıcak

şimdi biri bana çıksın desin bakim böle düşünme diye bana bunu diyecek insanın TÜRK'lüğünden şüpe ederim

EN İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRTTÜR

Senin gibi düsünmüyorum.. Türküm ve Türk Islam Ülküsüne sevdaliyim.

Tek bir sorum olacak.

Bu yazdiklarindan sonra Türk-Islam Ülkücüsü oldugunu iddia edebilir misin?

Fikirlerin Türk-Islam Ülküsü ile bagdasmiyor.

Benim bildigim Basbug Alparslan Türkes baska anlatti. Ülkücü olmanin bir kurali da emre kayitsiz sartsiz itaattir.

Bu konu üzerine Basbug´umuzun emirlerini tekrar okumani tavsiye edecem nacizane.

Allah (c.c.) Türk´ü korusun ve yüceltsin.
konferans
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Per Tem 07, 2005 3:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle hepinizi Allah (CC) nin selamıyla selamlıyorum.Forumu ve siteyi uzun zamandır izliyorum..Dikkatimi çeken bi iki noktada fikirlerimi sizlerle paylaşmak isterim.Arkadaşlar bu site demokratik bi sitemi sizce.Bana sorarsanız cevabım hayır olur nedeni de sitede sizin görüşlerinize yada fikirlerinize aykırı bi yazı yazıldığı zaman yazarının üyeliğinin silinmesi isteniyor hemen.Bu hiç bir demokrasi anlayışına sığmıyor.Sizler öyle zaman oluyorki dinlemeye bile tahammül edemiyorsunuz.Şimdi bazı arkadaşlar atın şu haini siteden diye feryat etmeye başalayacaktır eminimki ama ben yinede içimden gelenleri söyleyeceyim.Bu konunun başlıkla ilgisi yok biliyorum ama yeni konu açmak için '' seçkin üye'' olmak gerekiyormuş buda tuhaf ama neyse.Bir diğer konuda iyi müslümanlarız inş hepimiz ama içinizde bazı arkadaşların buna pek uygun davranmadığını hakarete varan karşısındaki insanı rencide edici sözler sarfettiğini görüyoruz.Bu tip davranışlar sizce düzgün ve ahlaklı bir müslümana yakışıyormu.Acaba diyorum birilerinin yanlış düşüncelerini düzeltmenin yolu hemen yok etmekmi.Anlatsanız doğruları o insanı belki kazanacaksınız.Uunutmayınki o insanlar bu sitede olmasa bile başka yerlerde bu fikirleri söyleyecek belki başka insanlarıda etkileyecek.Konuşarak bi şeyler düzeltmek her zaman mümkündür ama içinizdeki bazı arkadaşların bunun bilincinde olduğunu sanmıyorm.Ayrıca şunuda belirteyimki bu tip davranılarınız ülkücülerin toplumda kötü bir imaja sahip olmasına neden oluyor..Lütfen biraz daha hoş görülü olalım.Ben bir ülkücü değilim.Ben bir türk de değilim.Ama türkler hakkında bişeler öğrenmek için sitenizi sık sık ziyaret ediyorum.Bu milleti seviyorum ama bazen fazla akrasif ve islam ahlakı dışında davranışlar beni ziyadesiyle üzüyor.Türk olmasam bile islam dininin bizi birleştirebileceğine inanıyorum.

Selametle kalın inşallah....
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Per Tem 07, 2005 5:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ADSIZ gardaşım en dogru olan şeyi söylemiş zaten bunun üzerine bizlere yorum yapmak düşmez.
haa illada kürtlerden konuşmak istiyorsak ayırarak konuşalım ülküdaşlarım bizim ülkücü oldugumuz kadar ve hatta bizden dahada ülkücü olan kürtler tanıyorum ben onların suçu ne birkaç kendini bilmezle aynı ırktan olmasımı olmaz ülküdaşlarım lütfen dikkat edelim bu konuya.
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Per Tem 07, 2005 5:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ARKADAŞIM BU SİTE KİŞİLİKLERE SAYGILI İNANÇLARA SAYGILI VATANA BAYRAĞA SAYGILI HER TÜRLÜ YAZI VE KİŞİLERE AÇIKTIR.ZIT DÜŞÜNCELERİN OLMADIĞI BİR YERDE DOĞRUYU BULMAK İMKANSIZLAŞIR.BU DOĞRUYU BULURKEN BAŞKALARINI İNCİTMENİNDE LUZUMU VE GEREĞİ YOK.BU SİTEDE BULUNANLARIN EN AZINDAN SAVUNDUKLARI FİKİR NEDENİYLE BİR SORUMLULUĞU OLDUĞUNUDA GÖZ ARDI ETMEMEK GEREK.BU SİTEDE ÖZGÜR BİR ORTAMIN KİŞİLERİN EMRİNE SUNULMASI ŞAHISLARIN İDOLLERİN BİLİNÇSİZCE YARGILANMASI CESARETİNİDE VERMEZ.
super702
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Per Tem 07, 2005 9:57 pm    ileti konusu: Re: tartışmayın Alıntıyla Cevap Gönder

turkkk1 demiş ki:

EN İYİ KÜRT ÖLÜ KÜRTTÜR

Arkadasa tamamen katılıyorum. Milliyetçi bir kürt olamaz. Olsada Kürdüm yiyemez. Böyle konusan insanlar yarın öbürgün bizi arkadan vuracak 1 numaralı kişilerdir. Gardaşlar...
1 kürt yanyanayken susar
2 kürt yanyanayken olaylara bakar
3 kürt yanyana dedikodu yapar
4 kürt bağırır, agalık yapar
Bundan sonrası ise yarın toprakları, dinini ve geçmişini satarak milliyetçilerimizi arkadan vurur.

Sözüm tüm Kürtlerdir.

En iyi kürt Ölü KÜRTTÜR.

Tamamen bu kanıdatım.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Cum Tem 08, 2005 9:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Turkiye deki kurtlerin iyi veya kotu oldugunu bilmek icin onlarin kuzey irak'taki kurtleri destekleyip veya desteklemediklerini bilmek lazim.
kanimca bircogu destekliyor ve seviyor, k.iraktaki kurtler vatan hainidirler, gavuru getirip muslumanlari birlikte olduruyorlar.
Turkmenleri sucsuz yerde tutuklatip suleymaniyede zindanlara atiyorlar ve akla gelmeyen iskenceler uyguluyorlar, nerde kaldi insanlik, hosgoru, islamiyet dediginiz?
onlar bizim varligimizi hazmedemiyorlar,
inatlarina:

Kerkuk Turktur Turk Kalacaktir, Turkiyedeki kurtlere duyurulur!!!
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız