Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Türk-Kürt = TÜRK
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 27, 28, 29  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 7. sayfa (Toplam 29 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  

Aşağıdaki yazının içeriğine katılıyor musunuz? (lütfen ilk önce okuyunuz)
Evet
60%
 60%  [ 90 ]
Hayır
30%
 30%  [ 46 ]
Kısmen
9%
 9%  [ 14 ]
Toplam Oylar : 150

Yazar İleti
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Sal Tem 05, 2005 6:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mus25,

Hic kimsenin senin Turklugune saldirmaya hakki yoktur; bu konuda kendini savunmana dahi gerek yok....Hepimiz burada ayni amac icin burdayiz: Turkiye'nin ve Turklerinin iyiligi icin burdayiz...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal Tem 05, 2005 7:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Üye ALP-TUR;
1- mhp il başkanı hakkında konuşuyorsun.Bu partinin genel başkanı ile disiplin teşkilatları vardır.Yanlış bir beyanat verip,yanlış yapmışsa,bir il başkanının götürülmesi 5 dakikadır.Sen hem bu adamı,hem de genel başkanı suçluyorsun.İnsanların savunma hakları vardır.Sen bunun ifadesini alan değilsin.Disiplin kurulunda üye de olmadığına göre hakkında görüş belirtemezsin.Basında yazılana göre adamı yargılayıp infaz ediyorsun.Bu kelimenin en hafif tabiriyle burada partiyi sorgulamak demektir.
2-Dogduğu Yeri belirten bir adama da elinde delil yok iken kürtlük isnat ettin.Herhalde doğumunda başında beklemiyordun değil mi?
3-Bu forumda şu başlık,ülkenin gittiği ortamda,sorumluluk duygusu,vazife anlayışı içerisinde açıldı.Ülkede bir kısım insanlar ayaklanırsa,bu iş nereye gidecek akıl edemiyormusun?Peki sen ne yapıyorsun?Ben Türküm diyen insana senin; değilsin demen ne haddine?

Üye ALP-TUR;forum kurallarını sürekli çiğniyorsun.Burada mhp aleyhine tek kelime yazamazsın.Teşkilatları eleştiremezsin.Forum kurallarını sürekli çiğneyip,ondan sonra sen ve senin gibiler,bu sitede Türkçülere eziyet yapılıyor diye yaygara yapıyorsunuz.Kendini bilen,sorumluluk duygusu içerisinde yazan insanlara kimse bir şey demiyor.Senin demokrasi anlayışın burada geçmez.Mhp nin de, bu forumun da ilkeleri vardır.Ne mhp,ne de bu forumlar zat-ı alinizin keyiflerine göre yönetilecek yerler değildir.Seni bir kere daha uyarıyorum.Başka bir uyarı almıyacaksın.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 277

İletiTarih: Sal Tem 05, 2005 8:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mus25 demiş ki:
ULAN O YAZDIĞIN DÖRT HARFLİ KELİMEYİ TEKER TEKER SANA YUTTURURUM BAŞKA ŞEYLE ŞUÇLADIN SESİMİ ÇIKARMADIM AMA KİMSE HELE SEN BENİ KÜRT OLMAKLA SUÇLAYAMAZ.BENİM ANAMDA TÜRK BABAMDA BEN DOĞMA BÜYÜME ERZURUMLUYUM.EĞER BEN ERZURUMLUYUM DİYE BANA O KELİMEYİ KULLANDIN İSE SEN DÜŞÜN.
BEN TEPEDEN TIRNAĞA TÜRKÜM ANADOLUYUM DADAŞIM
SAKIN BANA BİRDAHA BUNU YAKIŞTIRMA VE ÖZÜR DİLE

ulan madem Türksün, ne burda kürtleri savunup duruyorsun? yok PKK ermenilerden oluşuyormuş, yok apo ermeniymiş falan filan.. Boş laf bunlar..

PKK kürt terör örgütüdür. Kürt kardeşlerinize laf söyletmemek için PKKyı ermeni, bazrani vetalabani kürtlerinide yahudi ilan ettiniz.

yahudilerinde ermenilerinde canı cehenneme.. Peki kürtler sütten çıkmış ak kaşık mı?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
ALP-TUR
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 277

İletiTarih: Sal Tem 05, 2005 9:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21

okuduklarını anlamıyorsun galiba. Diyarbakır MHP il Başkanı Abdullah Arzakçı Türküm demiyor ki, açık açık kürdüm diyor. Anam kürt babam kürt diyor. Bunun haricinde ülkücü olmak için Türk olmaya gerek yok diyor. PKK ya katılan gençlerin suçu devletin burayı ihmal etmesidir diyor. Yani bu kürt resmen dehaplı gibi konuşuyor. Bu adamın görevden alınması gerekir. Ben böyle düşünüyorum. Partimiz kürt partisi oluyor ya.. Bak bu kürdün yazdıklarını tekrar yazıyorum buraya. İyi oku..

"Ben de bir aşiretin çocuğuyum. Bir insan eğer ülkücü ise Türk olması gerekmiyor. Önemli olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmasıdır.

Benim ailemde hiç Türk yok. Annem Zaza, Babam Kürt asıllı olduğu için Türkçe'yi 15 yaşında Diyarbakır'da öğrendim. Ailemde hiç Türk olmaması beni gocundurmadı.

Eğer bölgemizin Kürt asıllı vatandaşları dağa çıkıyorsa ve çeşitli vaatlere inanıp dağa çıkıyorsa bunun sebeplerinden biri de yıllardır bu bölgeyi ihmal eden devlettir."
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Sal Tem 05, 2005 10:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALP-TUR demiş ki:

ulan madem Türksün, ne burda kürtleri savunup duruyorsun? yok PKK ermenilerden oluşuyormuş, yok apo ermeniymiş falan filan.. Boş laf bunlar..

PKK kürt terör örgütüdür. Kürt kardeşlerinize laf söyletmemek için PKKyı ermeni, bazrani vetalabani kürtlerinide yahudi ilan ettiniz.

yahudilerinde ermenilerinde canı cehenneme.. Peki kürtler sütten çıkmış ak kaşık mı?

Abi, okudugum kadar ile burada hic kimse koru korune Kurtleri savunmuyor. Burada, Kurt terroristleri olan PKKlilarla, vatanina bagli Kurt kokenli vatandaslari ayirt etmeyi calisiyoruz. Galiba sen sahsi tanimadan butun Kurtleri topeykun "terorist PKKli" gozuyle yaklasiyorsun. Mus25 abisi ise, her turlu Kurdun mevcut oldugunu anlatmaya calisiyor dogru anlarsam. Yani, Kurtleri savunmuyor da, vatansever Kurtlerin de mevcut oldugunu soyluyor...

Ayrica, Apo'nun Ermeni kokenli olabilecegi tezini bende daha once duydum. Dogrumudur degil midir bilmiyorum, ben onu hep annesi-Turk babasi-Kurt zannederdim.

Dostlar size bir tavsiyem var: birbirinizi suclayacaginiz yerde, iddialarinizi belgelerle desteklemenizi tavsiye ediyorum. Tartismalarinizi bilimsellik cercevesinde yapiniz. Sozlerinizi destekleyen kaynaklari buraya aktarin, bizde okuyucu olarak faydalanalim. Boylece, birbirinizi kirmadan gercekleri tespit edebilirsiniz.

Saygi ve sevgilerimle...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 7:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALP-TUR
Bu sitede kimsenin kürt savunması yapmadığını,meselenin ayaklanan bölücülerle,sadık kalınların ayrımının yapılması şeklinde olduğunu anlamıyor,forum kurallarını da sürekli çiğnemeye devam ediyorsun.
ALP-TUR
Hakkında gereğini yapmadan önce,benim mi okuduğumu anlamadığımı,yoksa senin mi ülkücü kılığına girmiş provakatör olduğunu ortaya koyalım.
Senin gönderdiğin 200 küsur iletinin çok büyük bir kısmı kürt meselesi üzerine.Hemen ardından da din konusu geliyor.Bir il başkanının beyanatını da 7-8 kere yazmışsın.Hem de
Dehaptan 5000 kişi mhp ye geçtiği yalanıyla.Sevgihan sana dedi ki,bu haber falanca gazetede böyle yazmıyor.Nasıl yazıyor?Şimdi kimin anlamadığını,kimin işine geldiği gibi anladığı ortaya çıkacak.
Alıntı:

Arzakçı, CHP, ANAP, DYP gibi partilerden partimize katılmalar oluyor. Geçmiş aylarda Diyarbakır'da MHP'ye toplam 5 bin kişi katıldı. Bu bölgede bu rakamlar rekordur. Bundan 10 yıl önce bunu kimseler rüyasında bile görseler inanmazdı. Ancak şimdi DEHAP'tan bile partimize katılmak isteyen insanlar, aşiretler var.

Görüldüğü gibi geçen 5000
Kişi dehaplı değilmiş.Bu senin gözüne sokuldu.Ama sen insanları aptal yerine koymaya devam ettin.Gelelim il başkanının laflarına.Sana şunu hatırlatayım önce.Bu şahıs,yıllarca kapalı kalan Diyarbakır teşkilatını açmak üzere görevlendirilmiş bir kişidir.Ve aynı zamanda
Belediye başkan adayı idi Diyarbakır’ın.Bu adamın kürt asıllıyım lafına takmışsın.Adam Türk’üm deseydi,bu kafa yapınla inanacakmıydın?.Adam ne olduğunu saklamıyor.Aynı ırktan
Geldiğimiz masalını da okumuyor.Adam bu ülkenin vatandaşıyım,bu ülkenin ülküsünde ben de varım diyor.Cumhuriyete de bağlı olduğunu söylüyor.Bu laflarda dehapın söyledikleriyle uyuşan ne benzerlik var?Adam bana özgürlük diyor mu,ayrı dil olsun diyor mu,coğrafya değişikliği,
Bağomsızlık,özerklik istiyor mu?Bahçeli’nin söylediği lafa bazı mankafalar takıp eleştirdi.
O zaman ben dedim ki,bu hukuki bağ meselesi için;genel başkan anayasaya uygun konuşuyor,hem de cumhuriyetin ilk anayasası da dahil,son anayasasına göre de doğru konuşuyor.Bu il başkanı ile genel başkanımız arasında bir çelişme yok ki ikisi de doğru söylüyor.Bunları aynı potada eritmek,kültürümüzü vermek mümkün olmadığına göre,yapılacak şey,itaat edenleri mevcut halleriyle aramıza almak,başkaldıranların da kafasını ezmek.Aklın yolu bu.Sen ırken Türk olmayan birini Türk yapamazsın.Dışarı da süremezsin
Dediğine göre 10.000.000 kişiyi.Bunu yapmaya kalkışırsan,korede olduğu gibi bütün dünyayı
Olaya fiili olarak müdahil hale getirirsin.Bütün dünya ile savaşamıyacağın gibi,ben eminim
Ortalığı tutuşturduktan sonra ilk sıvışan da sen olursun.
Alıntı:

Erman Toroğlu ile tartışarak ünlenen MHP Diyarbakır il başkanı son açıklamalarında Diyarbakırda DEHAP'lıların MHP'ye geçtiğini söyledi. Bu açıklamalarındaki son cümle tıpkı DEHAP'lıların kullandığı cümlelerden. PKK'lıları masum, devleti suçlu görüyor bu kişi. Ben bu adamı ve bu adamı oraya getirenleri kınıyorum. Bu açıklama resmen rezilliktir.
Erman Toroğlu ile tartışarak ünlenen MHP Diyarbakır il başkanı son açıklamalarında Diyarbakırda DEHAP'lıların MHP'ye geçtiğini söyledi. Bu açıklamalarındaki son cümle tıpkı DEHAP'lıların kullandığı cümlelerden. PKK'lıları masum, devleti suçlu görüyor bu kişi. Ben bu adamı ve bu adamı oraya getirenleri kınıyorum. Bu açıklama resmen rezilliktir.

Gene senden bir alıntı

Alıntı:

MHP son yıllarda çok yanlış yönetiliyor. Sadece Bahçeliyi eleştirmiyorum. Bahçeli yerine gelecek kişilerde aynı.

Kürtleri kazanmak uğruna Türk milliyetçiliğinden ödünler veriliyor, kürtleri kazanmak uğruna Türk gençleri partiden uzaklaşıyor. Bu gidişi beğenmiyorum. Tavizsiz bir Türk milliyetçiliği anlayışına geri dönülmeli ve kürtler partiden uzaklaştırılmalıdır..

Sen kimsin be adam?Sen kimsin ki Lideri eleştiriyorsun?Türk gençleri partiden uzaklaşıyormuş.Nerden çıkarıyorsun bunu?Ben 3 hafta seyahatte ocakları gezdim.Kaç ocak
Başkanı ile görüştüm.Çocuklarla görüştüm.Senin gibi konuşan bir tek ülkücü yok.Sana göre
Yalnız Bahçeli değil hiç kimse bu makama layık değil.Kim layık be adam?Biz biliyoruz teşkilatı, layık olan kim yazsana?Layık olan ttbd derneği başkanı mı?Şimdi başlatma bana.
Gene senden alıntı,
Alıntı:

Bu kürt meselesi ülkücülerin ince karnı olduğu için bu konuda tartışmayı uzatmak istemiyorum. Sana kısa bir cevap yazıp konuyu kapatacağım.”

Bir ülkücü bu lafı eder mi?BU TAM aykırı BİR görüşün EDEBİLECEĞİ BİR LAF.bir başka düşüncenin ifadesi.
Gene senden alıntı;
Alıntı:

Ben Çekmece teşkilatında uzun süre görev yapmış bir ülkücüyüm. Alparslan Türkeş hepimiz gibi milliyetçi bir insandı. Milliyetçi kişiler devleti en çok sevenlerdir. Bugün AKP hükümetinden nefret ederiz ama AKP hükümeti bizi Yunana karşı Araplara ermenilere Yahudilere karşı savaşa çağırsa ilk giden biz ülkücüler oluruz. Kürt terörünün azgınlaştığı yıllarda devlet ülkücü camiadan yardım istedi. Kürtleri kardeş ilan ederek onları birlik ve beraberliğe çağırmamızı istedi. Atsızın izinden giden bir gurup Türkçü haricinde Türkeş ve bütün ülkücüler tereddütsüz kabul ettiler. Fars kökenli kürtleri Türk ilan eden düzmece kitaplar yazıldı. Bizim niyetimiz hep olumluydu, amacımız kürtleri kazanmaktı. Fakat görüyoruz ki, bu kardeşlik teranesi kürtleri değil Türkleri vurdu.. Kürtler kendi ırk dayanışmalarını yaparken ve Türkiyeyi ele geçirirlerken Türk ülkücüler 'hepimiz kardeşiz' diyorlar ve bu Türklüğün aleyhine oluyor.

Sen sahtekarsın.Sen bu teşkilatın eşiğinden adımını atmamış bir yalancısın.Burada utanmadan Rahmetli Başbuğumuzu eleştiriyor,Atsız Atamı yüceltiyorsun.Başbuğu hata yapmakla suçluyorsun bu ne densizlik,bu ne saygısızlık?
Atsız Atamın fikirleri arasında,bunları sürüp çıkarma varmıydı?Onun bu kürt tehdidi karşısında”Türklük bilincini
Güncel ve dinamik tutmaktan başka bir fikri varmıydı?Bununla ilgili bir şey daha var.Onu seninle son yapacağım görüşmede söyleyeceğim.Sonunda söylenecek lafı başta söylemem çünkü.
9 ışıktan nasipsiz bir adamsın.Burada uzun uzun yazmıyacağım.Aç bir kere oku.Başbuğun Türkçülük de ülkücülük anlayışı kontrollü bir yaklaşımdır ve asla milleti tehlikeye atacak bir düşünce yoktur.Onun düşüncelerinde maceracılığa yer yoktur.İlk hedef de önce Türkiye cumhuriyetinde birliğin sağlanmasıdır.Din bunun tartışmasız bir parçasıdır.
İslam dinine karşı değilim derken,İslam lehinde olumlu tek bir lafın yok.Söylesene göktanrıcıyım diye erkekçe.
Niye kıvırıyorsun?Masken mi düşer?Hem bu dini doğru dürüst bilmiyorsun,bir de ukalalık yapıyorsun.Saidi nursiyi ayır bir kenara.Onu hiç dikkate almıyorum.Necip fazıl da iş yok sana göre,Mehmet Akiften tek laf yok,Arvasi efendiye
geçit yok,bu davaya hizmet etmiş adamların hiçbirine saygı yok.Seni hangi teşkilat,hangi ocak yetiştirdi ?Sana nasıl Türk-İslam ülküsü öğretildi.O teşkilatlar senin gibi adam yetiştiriyorlarsa onları falakaya yatırmalı.Ne sen teşkilattansın
Ne de onlar seni böyle yetiştirdi.Çünkü yalan söylüyorsun.Ben Türk İslam ülküsünü savunmayan bir ülkücü görmedim hayatımda.
Kısaca açıklarsak,senin ne bu dava ile ne de mhp ile hiçbir alakan yok.Bir insan 200 küsur başlıkatıp da devamlı bu konuları işliyorsa,bunun bir maksadı vardır.Bu adam bir şeylerin peşindedir.Şimdi sana son bir söz hakkı ya veririm ya vermem.Ama benim söyleyeceğim o son sözde senin ne mal olduğunu birkaç cümle ile ortaya koyacağım.Seni bu kadar muhatap alıp konuşmamın sebebi,burada Türkçülere haksızlık yapılıyor yaygarasının önünü kesmek içindir.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 8:09 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ALP-TUR
18 NİSAN 2005 TARİHLİ,BALIKESİR GÖNEN HALKI KÜRTLERE KARŞI AYAKLANDI BAŞLIĞA GÖNDERDİĞİN İLETİDE
Alıntı:

Balıkesirli soydaşlarımızı kutluyorum. İnşalah son kürt kalmayıncaya kadar devam ederler ve ilçelerini temizlerler

KELİMELERİNİ SARFEDEREK,EŞİKTEKİ BEŞİKTEKİ KÜRT VATANDAŞLARINI,SUÇLU OLUP OLMADIĞINA BAKMAKSIZIN,
İNFAZ EDİLMESİ HAKKINDAKİ DİLEK VE TEMENNİLERİN KENDİ YAZINLA SABİTTİR.BURADAKİ DÜŞÜNCELERİNLE,MİLLETİ SOYKIRIMA TEŞVİK,HALKI AYAKLANDIRMAYA KALKIŞMA GİRİŞİMİNDE BULUNDUĞUNDAN,OLAY DÜŞÜNCE SUÇUNU DA AŞARAK TÜRKÜN GELENEKSEL TÖRELERİNE VE DEĞERLERİNE AYKIRIDIR.AMAN DİLEYEN VE TESLİM OLAN SAVAŞ MEYDANLARINDAKİ HASMINA DAHİ KILIÇ KALDIRMAYAN TÜRKÜN,TÜRKÇÜLÜK ADINA BU ŞEKİLDE TÜM DÜNYAYA REZİL EDİLMESİ,İLERİYE DAİR KÖTÜ EMSAL TEŞKİL ETMEMESİ,FORUM KURALLARININ TARAFINDAN SÜREKLİ ÇİĞNENMESİ NEDENİ İLE,SENİ AİT OLDUĞUN FİKİRLERE VE YERE İADE ETMEK ÜZERE;FORUMLARA YAZI YAZMAKTAN YASAKLIYORUM.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 8:51 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türk´ü sevmek demek; Türk´e yarar siyasete sarilmak demektir. Tutarsiz heyacanlarla maceralar sürüklemek, yalniz birakmak, kolunu-bacagini budamak demek degilidir.

Türk´ün töresine uymak demektir ki Türk´ün töresinde fitne ve fesat var miydi?

Dogu Türkistan´da, Kerkük´te ve diger sehirlerde Türk´ün kani oluk oluk akarken Türk bir araya gelemiyorsa icimizdeki fitne ve fesatin, Basbug Alparslan Türkes´in deyimi ile bizansdan gecen hastaliklarin ne kadar üremis oldugunu görmemiz gerekir.

Bu kara günlerde AK olan Türk Islam Ülküsne sarilmaktan baska gayelere hizmet edenler en gec mahserde yaptiklarinin hesabini vereceklerdir. Bizimle ayni düsünmeyenler hic olmazsa yüzümüze öz fikirlerini beyan etsinler.

Burada tekrardan hatirlatmakta fayda görüyorum;

TÜRK ISLAM ÜLKÜSÜNÜ ÜLKÜ OCAKLARINDA ÖGRENINIZ.

Allah (c.c.) Türk´ü korusun ve yüceltsin.
aybuke83
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 74

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 1:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ülküdaşlarım bizi birbirimize düşürmek için aramıza nifak tohumları serpmeye çalışanlar var...Düşmanlarımızın yüzünü güldürmeyelim..Birbirimizle tartışarak bi yere varamayız..Artık birlik olma zamanı.Türkün gücünden,özellikle milliyetçilerden ve ülkücülerden korkanların hazırladıkları bu tuzaklara düşmeyelim...Her ne şekilde olursa olsun BU VATAN HEPİMİZİN..Ona sahip çıkmak her TÜRK vatandaşını görevidir...Saygılarımla..

Nedir bu kan bu gözyaşı
Bu memleket bizim bizim
Kim çıkardı bu savaşı
Bu memleket bizim bizim

KÜRTLÜK,LAZLIK ÇERKEZLİK NEY
AYNI MİLLET HEP AYNI ŞEY
TÜRKOĞLUYUZ,TÜRKÜZ HEY HEY
BU MEMLEKET BİZİM BİZİM

Aleviyle sünni yarış
Barış için olsun barış
Adım adım karış karış
Bu memleket bizim bizim

Malazgirt ve Çanakkale
Bizi gördü hep el ele
Düşün gardaş düşün hele
Bu memleket bizim bizim

KARPUZ MU Kİ DİLELİM BE
TARLA MI Kİ BÖLELİM BE
KIYMETİNİ BİLELİM BE
BU MEMLEKET BİZİM BİZİM

Arif senin sütündür o
Kemiğindir,etindir o
BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR O
Bu memleket bizim bizim
Kibris74
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 150

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 5:14 pm    ileti konusu: neden okadar kürt dostu sunuz? Alıntıyla Cevap Gönder

tamam onlar bizim topramizda yasiyorlar.
Fakat onlar bizi istemiyor ve kendi basina bir devlet olmak istiyorlar!
Bügune kadar ben,ailem ve vatanim onlardan zarar gördu!
benim birtek istedim türku korumak.
benim ailem 5 sehit verdi.sizler hemen diyorsunuz her kürt pkk li degil fakat her kürt pkkli olabilir!
yeter artik bu konu bitsin biz türkuz ve bizden olurlar yada herzaman gibi düsmanimiz!
Edip
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 5:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"AYBÜKE83"
Bu güzel şiiri bulup, buraya taşıdığınız için size teşekkür etmek istiyorum. Ümit ederim, bu harika şiir; herkese(bahismevzu konuda sıkıntısı olan arkadaşlarımıza) hak ettikleri cevabı mutlaka verecektir. Her bir TÜRK vatandaşı için ve özellikle de biz TÜRK ÜLKÜCÜLERİ için olabildiğince "hassas" bir konuyu bu kadar çok"kaşımak" hakikaten yanlıştır.
Ülkücü, bu ve benzeri meslelerde, sadece kalbiyle hareket etmemelidir. Beynini-aklını-da kullanmalıdır! Şimdiye kadar biz sözü edilen mevzuda; hep böyle yapmışızdır. Çünkü bize başta merhum BAŞBUĞUMUZ olmak üzere bütün DAVA büyüklerimiz bunun böyle olmöasını öğretmişlerdir....
Söz buraya gelmişken, "bozkurt.net'in değerli yöneticilerinin bir defa daha dikkatlerini çekmek istiyorum.
Dostlar!!
Biraz daha dikkatli, rikkatli ve temkinli hareket edelim! Ne olur!...
İstirham ediyorum.
Derin muhabbetlerimle.
A.Edip Karadeniz

En son Edip tarafından Çar Tem 06, 2005 5:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 5:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kibris74,

Her Kurt PKKli olabilir demissiniz - bununla ilgili Ziya Gokalp'in Turkculugu Esaslarinda soyledigini hatirlatmak isterim (ozetce):

Saf kan Turk olmayip, ancak Turk milletine buyuk hizmetlerde bulunmus sayisiz vatandasimiz var. Dolayisiyla, kendisine TURK diyen herkezi Turk olarak kabul edip, ancak ihanet edenleri cezalandirmaktan baska secenegimiz yok.

Kisacasi: Haklisiniz, bir Kurt yanlis yola donebilir, fakat o yanlis secimi yapinca kadar - ihanette buluncaya kadar - sadik ve vatansever Kurtleri aramizda dost olarak kabul etmemiz gerekir.
DeLiKuRt69
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Çar Tem 06, 2005 9:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selam arkadaslar

yazilanlarin coguna katiliyorum, bencede kürtler bizim kardeslerimizdir! her kürt PKK degildir. bizim burda cok samsunlu ve erzurumlu kürtler var, ama hepsi vatanini seviyor ve bölücülere karsilar! hatta PKK lar burda milletden para toplarkene (destek...) "bölünmesini istemiyoruz" diye cevap verdiler. bunun icin kürtlere lafim yok ama eger PKK ise ozaman bizde milliyetciligimizi, ülkücülügümüzü göstermemiz lazim!

TÜRK VE KÜRT KARDESTIR
IKISINI AYIRAN BIR KALLESDIR!

saygilar
TSK16
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 21

İletiTarih: Per Tem 07, 2005 10:11 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Burda bir kısır döngünün içine sıkışmış durumdayız ama hiç bunlara gerek yok.Sonuçta Türk-İslam ülküsünün kırmızı çizgilerini bilmek ve ona göre hareket etmek gerekir..Elbetteki Kürtler bizim kardeşimizdir ve gönül isterdiki
hep beraber kardeşçe yaşayalım..İsterse bazıları bunu kabul etmesin ama zamanında bunları asimile edebilseydik hiç bunlar olmayacaktı.Ama şu bir gerçektir Kİ Kürtlerin çoğu-hatta yaşamımızda iyi dediklerimizde-PKK'ya dağa çıkarak destek vermese de/lojistik destek vermese de gönül olarak gestekliyorlardır.Bunu arkadaşım dediğiniz Kürtlerle uygun biçimde tartışırsanız anlarsınız.Ama elbette bazıları-pek azı- bazı Türklerden bile çok vatanını sever ve askerliğini yapar.Tıpkı Batman'da şehit olan kardeşimiz gibi.Allah rahmet eylesin.Sonuç olarak kardeşlik naraları atmaktansa karşımıdakileri iyi bilelim,tanıyalım ve ona göre hareket edelim.Sonuçta bende şuna katılıyorum ben Türk'üm diyen ve bunun gereklerini yerine getiren herkes Türktür.

Saygılar...
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 7. sayfa (Toplam 29 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 27, 28, 29  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız