Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Türk-Kürt = TÜRK
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 29 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  

Aşağıdaki yazının içeriğine katılıyor musunuz? (lütfen ilk önce okuyunuz)
Evet
60%
 60%  [ 90 ]
Hayır
30%
 30%  [ 46 ]
Kısmen
9%
 9%  [ 14 ]
Toplam Oylar : 150

Yazar İleti
Alp
Yetkili Üye
Yetkili Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 3:13 am    ileti konusu: Türk-Kürt = TÜRK Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli arkadaşlar,
Lütfen! Sizlerden rica ediyorum. Kürt demek pkk demek değildir. Bu forumda birileri hiç durmadan aynı konu üzerinde laf cambazlığı yapmakta ısrar ediyorlar.
Emperyalistlerin taşaronluğunu yapan bölücülerle kürt vatandaşlarımızı aynı kefeye koymayınız. Asıl bu tutumunuzla emperyalist güçlerin oyununa geliyorsunuz.
Türk-Kürt kardeştir.
Hepimizde iyi biliyoruz ki bizlerden daha çok vatanına, devletine ve davasına sadık kürt kökenli kardeşlerimizin sayısı milyonlarcadır. Unutmayın ki bu ve benzeri forumlarda, bizden görünüp bizleri birbirimize düşman etmeye kalkışan sahtekarlar olabilir. Ülkücü uyanık olur, ülkücü bölücü olmaz. Bizler yıllarca aynı cephede omuz omuza Türk Milleti için, Türkiyemiz için emperyalist güçlere karşı mücadele etmişiz. Kız alıp, kız vermişiz ayrımız-gayrımız olmamış. Nedir bu kin, nedir bu nefret? Niçin bu tür tuzaklara düşüyoruz.
Genç arkadaşlarımız olabilir heyecanlarını belki yenemeyebilirler ama heyecanımızı aklımızın üstünde tutmayalım.
Başbuğumuzun hayatını ve eserlerini okuyalım.
Ulu Hakan ne demiş:
"Biz ne kadar Türk isek onlar da o kadar Türktürler." ve
Diyarbakırlı Türkçü Ziya Gökalp'de:
"Türk''ü sevmeyen Kürt, Kürt değildir." demiştir.
İtirazınız mı var? O zaman yüzlerinizdeki maskeyi sıyırıp atın, defolup gidiniz. Sizlerin Türk-İslam davasıyla yakından ve uzaktan ilginiz yok! Amacınız bulanık suda balık avlamak.

Dış güçler Türk- Kürt çatışmalarını körükleyerek kardeş kavgası çıkarmak istiyorlar. Bu tür tuzaklara karşı uyanık olalım, sahte Türkçülük yapanlara itibar etmeyelim.
Türk,kürt, lazı ve çerkezi aynı mayada yoğrulmuştur, bu vatanın evlatları ve koca bir çınarın dallarıdır.
Çınarın ismi ise TÜRK'tür.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
reisim25
Özel Üye
Özel Üye

İletiler: 779

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 5:41 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gönüldaşlarım;
Bölmek ve dışlamak ancak Ülkemizi bölmek ve parçalamak isteyen insanların işlerine gelecektir.
Biz kürtleri dışlayamayız, yok sayamayız, gerçeklerden kaçamayız. Yeni bir ülkeyi başka sınırlarda kurmağa kalksak onları almama şansına sahibiz, unutmamak gerekirki kanımızı ve canımızı verdiğimiz topraklarda beraber yaşıyoruz.
Çanakkalede, İnönüde, ermeni katliamlarında beraber ölmüşüz. Şimdi bazılarını (veya çoğunluğunu) aykırı düşüren ve onları isyana teşvik eden milletler için aksiyon bulup, üretmeli ve hayata geçirmeliyiz.
Politikamızın Türkiye Cumhuriyetinin bölünmezliği ve bütünlüğü olarak ve asla başka seçenek düşünmememiz üzerine kuruluysa, o zaman daha güçlü, daha sağlam politikalar doğrultusunda aksiyonlar düzenlemeliyiz. Bazı çocukça ve fikir ve politika oluşturamayacak kadar güçsüz düşünce ve heyacan, dolduruş aksiyonlarıyla ÜLKEMİZ bir yere varamaz. Eğer Ülkücü isek, O zaman da MHP politikalarına ters düşmemeliyiz. Teşkilatçılık, MHP politikaları doğrultusunda hareket etmemiz ve bunu da savunmamaızdır. yoksa bunun adı anarşiidr ve MHP saflarında, Ülkü ocaklarında yan ve taraftar bulamaz.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 7:56 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alp kardeşim tamamen sana katılıyorum.bundan 25 yıl önce sağ sol kavgasını içimize sokanlar bunda başarılı olamadıklarını görünce şimdi daha ciddi ve akılcı yollara başvurmaya başladılar.amaçları zayıflatıp parçalamak.daha düne kadar sırt sırta vatanı için can vermiş insanlar şimdi birbirine düşman olmuş.bu oyunlara gelmeyelin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Bozkurt_Lady
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 105

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 12:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

türk-kürt kardesligini cok tartistik.kimseninde bu konu hakkindá yorumlari degsimedi herkes ayni fikirde. ben her zaman söylerim kürtleri dislayamayiz kürtleri yok sayamayiz bu konuda aynen reisim25´e katiliyorum. yalniz her kürt ayni deildir bazilari vardir türklere adeta düsman gözüyle bakar bazilarida vardirki (pek nadir bulunur) biz ebir dost gözüyle bakar. simdi karsima cikipta kardes olalim demiyleim lütfen kardes olacaksak onu kendimiz secmemiz lazim ne tür kürtlere kardes dememizi kendimiz ölcüp bicmemiz lazim. hadi icimizden biri cikti ben bi kürtle kardesim dedi bunu o bilir biz karisaymayiz herkesin görüsü ayridir. amaaa eger ki o kürt bir pkkliysa o zaman isin icine karisirim her ne kadar istemesemde cünkü dogrulari anlatip ögretmekten zarar gelmez.biz bunu icin variz iiy olani anlatmak davamizi ilerletmek icin. kürtler türklerin bazilarini kendilerine cekebilirler aklini benyini yikayabilirler bunu nasil beceriyorla rdiy ehic düsündünüzmü onalra kalsa tükrlerin kökünü kurutackalar uymuslar bi yola yürüyorlar sonuna. bizim asil isimiz önce dogruyu anlatip sonr atartismak dogrular öne dökülsün sonra kim hakli kim degil anlasirlir yada kardes olurmu olmaz mi diye.
ben kürtlere kardes gözüyle bakmam bakarsam ancak bir dost gözüylke bakarim oda kisine bagli ama pkkliyi ise düsmanin bilirim. o ne kadar benden nefret ederse ben bin kati ederim. hepimizde böyle olmaliyiz. bu benim görüsüüm hepimizin görüsü farklidir herkesin görüsünede saygi duyarim.
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 512

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 12:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türk - Kürt kardeştir.
Türk - kürtçü kardeş değildir.
Türk - pkk Düşmandır.

Allah belalarını versin bu kürtçülerin pkk lıların..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 12:42 pm    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

sevgili ve sayın kardeşlerim ve abilerim ben de sizin bu yazınıza katılıyorum ama unutulmaması gereken bi konu var ben 1987 yılında en küçük amcamı hakkaride şehid verdim ALLAH (azze ve celle ) şehadetini kabul etsin ama bilinmelidirki 1985 öncesi kürt TÜRK ilişkileri ile bu günkü yani 1985 yılı sonrası kürt TÜRK ilişkileri hiç iç açıcı olmamıştır neden diyeceksiniz ben manisanın kırkağaç ilçesinde yaşıyosum bizim ilçemizde en ufak bi sorun çıksa altından kürtler çıkıyor bu ufacık ilçede bile bu şekildeyse İzmir İstancul Ankara gibi TÜRKİYE nin en gözde illerinde nasıldır acaba ve unutmayalım kürtler artık kökenlerinden TÜRk halkına düşman olarak yetiştiriliyorlar ben şu an içinde iyi huylu kürt yoktur demiyorum var çünki kendimde bir kaç aile tanıyorum çok ii insanlar ama diğerlerinin çirkin fikirleri yüzünden o insanlarda kaybediyor bunları kendileride sölüyor... Amcam şehid edildi demiştim sizce ben haklı değilmiyim... ve asıl önemli olanda kürtler genelde doğu bölgesinden ve her türlü pisliği yapıyolar bunun sizde farkındasınız... bence bu konuyu iğice irdelemek lazım ya sizce kardeşlerim ve abilerim ben yaralıyım ben hep kötü düşünürüm ama hepsi hakkında değil....

ALLAH ( azze ve celleye ) emanet olun inş. s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 12:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başın sağolsun gardaşım Allah rahmet eylesin. mekanı cennet olur İnşallah.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM
PUSATLI-TURK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 25

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 1:22 pm    ileti konusu: Re: Türk-Kürt = TÜRK Alıntıyla Cevap Gönder

Alp demiş ki:
Değerli arkadaşlar,

Türk-Kürt kardeştir.

Kız alıp, kız vermişiz ayrımız-gayrımız olmamış. Nedir bu kin, nedir bu nefret? Niçin bu tür tuzaklara düşüyoruz.

Dış güçler Türk- Kürt çatışmalarını körükleyerek kardeş kavgası çıkarmak istiyorlar. Bu tür tuzaklara karşı uyanık olalım, sahte Türkçülük yapanlara itibar etmeyelim.

Türk ile ermeni ne kadar kardeşse, Türk ile kürt de o kadar kardeştir. Niye bu kardeşlik masallarının hedefi hep Türkler oluyor? Çok mu aptal görünüyoruz biz? Daha geçen yüzyılda da, aynı edebiyat ermeniler için yapılıyordu. "Milleti sadıka" ve Türklerin kadim dostlarıydı. Ondan önceki yüzyıllarda da rumlar için aynısı deniyordu. Padişahların rumları kendi öz soylarından çok sevip kayırmasıyla tepemize çıkmışlardı.

Eğer dış güçlerle Kürtlerin Türkiye’ye karşı bir ilişkisi varsa, bu ilişki maşalık değil işbirliğidir. Ne maşası, ne kandırması? Kürtlerin çıkarları dış güçlerinkiyle örtüşüyorsa kandırmaya ne gerek var? Kürtler saflar, kandılar, komploya düşüyorlar, onun için çoğalıp Türkiye'de çoğunluk olacaklar. Vay be. Canına minnet adamın böyle kandırılma.

kürtler aleyhimizde bir koz olarak tutuluyor peki; ancak bunlar tarafından icra edilen “Kapkaç, gasp, yankesicilik, hırsızlık, cinayet, töre cinayetleri, beğendiği kızı şehrin orta yerinde kaçırıp ırzına geçme, taciz, gasp, etnik dayanışma ile gittiği tüm yerleri hegamonyası altına alıp kendisinden başkasına yaşam hakkı tanımama, haklı haksız her mecliste sadece “kendisinden“ olduğu için birbirlerini destekleme, çocuk kaçırma, sapıklık, 9-10 yaşlarında çocukların tecavüz edilip öldürülmesi, elektrik su parası ödememe, vergi ödememe, sahteciliklerle asalak gibi yaşama, turistlik kasabaları ele geçirerek hem yerli halka, hemde turistlere zarar verme, devletin her imkanını sömürme, trafik magandalığı, şehir magandalığı, haraç toplama, liselerde, ilkokullarda çeteler kurup diğer öğrencileri sindirme, sahip olduğu feodal kültürü yaşadığı yere uydurmaya çalışma, uymayanlara zarar verme, sıcak para getiren tüm iş kollarına zor kullanarak hakim olma” gibi ortalama bir Türk kişisini evine kapatan, girişimci ruhunu yok eden, yolda gergin gergin yürüten ve kişiliğini sağlıklı düşünme yetisini yok eden mevhumları hangi dış güçler neden ve nasıl yaptırıyor?
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 1:39 pm    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

ALLAH (azze ve celle ) razı olsun tatvanbozkurt
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 1:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yörükhasan gardaşım içimden geçenleri söylemişsin Allah razı olsun senden de cümlemizden de hadi ALLAH'a emanet ol.
Serhatten
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 2:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben eskilere, yaslilarimiza soruyorum eskiden bu Türk-Kürt meselesi nasildi diye,
PKK cikmadan önce hicbirsey yoktu diyorlar.Bilmezdik öyle ayrim-gayrim.
PKK Türk ayri Kürt ayri diyor, bizde aynisini dersek PKK'lilardan ne farkimiz olacak.
Onlarin politikasina himet edecegiz, onlarin tezlerini kendi ellerimizle dogrulayacagiz.
Elemanin birisi demis Ermeni-Türk neyse Kürt- Türk'de aynisi.
Halt etmissin be arkadasim, Ermeniler bizleri sirtimizdan vururken Kürtler Hamidiye Alaylarinda bizimle omuz omuza carpisti. Kurtulus Savasinda bizimle omuz omuza savastilar.Kibris savasindasirt sirta verdik. Ileride de verecegiz.
Bugün bile haberleri dikkatli takip edenler PKK'la mücadelede ölen Subay ve Erlerimizin icinde bayagi Kürt oldugunu net bir sekilde görürler.
Ingiltere-ABD bir oluyor Irak'a giriyor, yarin Iran veya Suriye icin kimbilir kac Devlet arasinda birlesecek yani Devletler aralinda Ittifak yapip baska Milletleri kendilerine köle yapiyorlar, biz kendi icimizde bölünecez birde.
Hayir olmaz.
Vatani, Bayragi Kabul eden ve seven herkes bizdendir.
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 3:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tatvanbozkurt demiş ki:
Türk - Kürt kardeştir.
Türk - kürtçü kardeş değildir.
Türk - pkk Düşmandır.

Allah belalarını versin bu kürtçülerin pkk lıların..

Bende aynen boyle dusunuyorum! Kisa ve oz bir sekilde durumu dile getirmissiniz kardes, tesekkurler.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
tatvanbozkurt
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 3:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sevgihan gardaşım Teşekkür ederim.
PusaT_KurT
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 162

İletiTarih: Çar Haz 29, 2005 4:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

NEDENSE BU KARDEŞLİKLER HEP TÜRK'üN ÜSTÜNE KURULUYOR.HEP TÜRK-KÜRT,TÜRK-ERMENİ,TÜRK-RUM CART CURT...VE NEDENSE HEP TÜRKLER ZARARLI ÇIKIYOR BU OLAYDAN.BİR TEK KARIMIZ YOK BU OLAYDAN.MADEM KÜRTLER BİZİM KARDEŞİMİZ.NİYE BİZİ VURUYORLAR.YA DA BİZİM ALNIMIZDA ENAYİ'Mİ YAZIYOR.HEP BİZ SÖRÜLÜYORUZ.ACIMA DUYGUSU ÇOK OLAN MİLLETİMİZ,HERKESE ACIYOR.SONRA DA FAYDA YERİNE ZARARINI ÇEKİYOR NE YAZIK Kİ...

ARTIK KARDEŞ AYAKLARINDAN GEÇELİM.BİZ KARDEŞ DEDİKÇE TEPEMİZE ÇIKTILAR.KAPKAÇ,HIRSIZLIK,TECAVÜZ KİM YAPIYOR BUNLARI,FRANSIZLAR MI?ESKİDEN BÜYÜK KENTLERDEKİ SUÇ ORANI NASILDI?ŞİMDİ NASIL ACABA?NEDEN BU YÜKSELİŞ.KİM YAPIYOR BU SUÇLARI?İTALYANLAR MI?

ARTIK BİRAZ GERÇEKCİ OLALIM.

TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOK,KARDEŞİDE...

TTK VE C
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 29 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız