Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - İ.MELİH GÖKÇEK YALAKASI ÜLKÜCÜ BOZUNTULARINA
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
bozkurtbugra
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 33

İletiTarih: Pts Tem 04, 2005 8:53 am    ileti konusu: İ.MELİH GÖKÇEK YALAKASI ÜLKÜCÜ BOZUNTULARINA Alıntıyla Cevap Gönder

ASLIM MİLLİYETÇİ VEYA ÜLKÜCÜ DİYENLERE SAKIN ALDANMAYIN...
HER SEFERİNDE YETİMİN HAKKINI YİYEN DAHA SONRA DA ALLAH DİYEN İNSANLARA DA ALDANMAYIN...
ASIL MİLLİYETÇİ VEYA ÜLKÜCÜ KİŞİ KIVIRMAZ,HAK YEMEZ.AMA BU ADAM PARTİLERİN HEPSİNİ DOLAŞTI O.... GİBİ. OY İÇİN YAPMADIĞINI BIRAKMAYAN İNSANLARA ALDANMAYIN...
BAKIN SİZE BİR ÖRNEK...
BİZİMLE BERABER VATAN NAMUSTUR SLOGANIYLA MEYDANLARA İNEN İŞÇİ PARTİSİ HALA KOMÜNİZMİ,DEVLET BÖLÜCÜLÜĞÜ YAPAN DENİZ GEÇMİŞLERİ SAVUNMAKTALAR.
AMA NE HİKMETSE BİZİM ÜLKÜCÜLER BUNLARLA BERABER HÜKÜMET KURMA ÇABASINDA.
GELİN HEP BERABER SADECE VE SADECE M.H.P'Yİ EN YUKARI TAŞIYALIM.
AMA TORPİLSİZ,AMA RİYASIZ,AMA YALANSIZ,HAKLININ HAKKINI HAKSIZA YEDİRMEDEN...
AKILLAN EY ÜLKÜCÜ GENÇLİK AKILLAN
GÖZ BOYAYANLARA KARŞI DALGALAN
BU VATAN BİZİMDİR
HAKKINI HELAL EDEN ŞEHİTLERE
SELAM EDİN...!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Per Tem 24, 2008 4:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

Melih Gökçek için soruşturma izni !
Danıştay, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek için soruşturma izni verdi.

font boyutu küçülsün büyüsün

24 Temmuz 2008 10:12
Danıştay Birinci Dairesi, ABD Büyükelçiliği’ni çevreleyen kaldırımlara demir reflektörü konulmasına yargı kararlarıyla izin verilmemesine karşın, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in reflektörleri kaldırmaması üzerine “mahkeme kararına uymadığı" gerekçesiyle hakkında soruşturma açılmasına izin verdi.

ODTÜ’nün 45 binasını “hukukö gereği yıkacağını açıklayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek’e Danıştay’dan “hukuk kurallarına uymuyorsunö mesajı geldi. Ankara il Trafik Komisyonu’nun 20 Temmuz 2004 tarihinde ABD Büyükelçiliği’ni çevreleyen yaya kaldırımlarına demir reflektörlü direklerin konulması kararı verdi. Ankara 12. İdare Mahkemesi ise söz konusu kararın 2 Mayıs 2005 yürütmesini tarihinde durdurdu. Ankara Ulaşım ve koordinasyon Merkezi ise bu karardan iki yıl sonra 9 Ağustos 2007 tarihinde çelik kuşakların kaldırılması kararı verdi. 2 Mayıs 2005 tarihli kararın Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanmaması üzerine Gökçek hakkında tazminat davası açıldı. Söz konusu dava Danıştay Birinci Dairesi tarafından incelenerek karara bağlandı.

Danıştay Birinci Dairesi, gerekçeli kararında, 12. İdare Mahkemesi’nin 2 Mayıs 2005 tarihli E: 2005/495 sayılı kararının en geç 30 gün içerisinde uygulanması gerektiği belirtildi. Gerekçeli kararda, “9 Ağustos 2007 gününe kadar anılan mahkeme kararını uygulamayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın başı ve tüzel kişiliğinin temsilcisi olan ilgiliye isnat edilen eylemin, hakkında soruşturma yapılmasını gerektirecek nitelikte bulunduğu anlaşıldığından, soruşturma izni verilmemesine ilişkin yetkili merci kararına yapılan itirazın kabulüneö karar verildiği bildirildi. Söz konusu karar ile Gökçek’e yargı yolu gözüktü.

BU KADARINA PES DİYORUM, KANUN TANIMAZ ADAMLAR, EĞER BU ADAM BİR DAHA ANKARAYA BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLİRSE, YUH OLSUN ANKARA LILARA !!!

Saygılarımla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Şub 17, 2009 4:23 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP'LİLERE YALVARIYOR

AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Melih Gökçek dün akşam katıldığı bir televizyon programında adeta yalvarırcasına MHP'yi işbirliğine çağırıdı.

16/02/2009

Melih Gökçek'in konuşmasında sürekli olarak muhafazakar kimliğinin yanında milliyetçi kimliğine de vurgu yapması MHP tabanına mesaj verme kaygısı taşıdığını da gözler önüne koydu.

İŞTE GÖKÇEK'İN KONUŞMASINDAN BİR BÖLÜM

'MHP yöneticilerinin bana borcu var. 1991'de Refah-MHP birlikteliğini sağlayıp onları Meclis'e sokan benim. Öte yandan benimde MHP tabanına borcum var. Yerel seçimlerde beni destekleyip başkan seçtirdiler. MHP'nin bu durumu iyi değerlendirmesi gerekiyor. Eğer Karayalçın gelirse belediyede ne MHP'li ne AKP'li kalır. Ben hayatımı CHP yönetimi ile mücadeleye atadım. Ancak CHP'ye oy verenlerle hiçbir sorunum yok. Baronlar MHP adayının parlatılıp Karayalçın'ın aradan sıyrılması için plan yaptılar. Şimdi de bunu uyguluyorlar'

Gökçek, SONAR Araştırma Şirketi'nin Karayalçın ile kendisini aynı oy oranında olduğunu gösteren anket için de 'O anket doğru çıksın, ben siyaseti bırakırım' dedi.

BengüTürk
Gokcebala
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 172

İletiTarih: Çar Şub 18, 2009 11:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gökçek, Ergenekon ile ilişkilendirilen SESAR’a, “Erdoğan nasıl yıpratılır?” araştırması yaptırmış, bunun karşılığı olarak ise tam 354 milyar ödeme yapmış. Peki bu araştırmanın ayrıntıları neler? İşte o ayrıntılar;

SESAR Araştırma Danışmanlık, Reklam, Turizm, Eğitim, Yayıncılık Bilgisayar İnşaat Ltd. Şti.’nin 012730 nolu faturası 13.6.2003 tarihini taşıyor. “Melih Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, Hipodrom Cad. Ofis Binası No: 18, Varlık, Yenimahalle-Ankara” adresine kesilen 354 milyar 749 milyon 999 bin 350 TL’lik faturanın “Açıklamalar” bölümünde ise şu ifadeler yer alıyor:

1-Danışmanlık Ücreti (Ağustos 2002-Ocak 2003, 6 ay): 216 milyar 457 milyon 627 bin 100 TL
2- ‘AKP Başkanı R.T. Erdoğan’ın Tutarsızlıkları’ Araştırması: 18 milyar 38 milyon 135 bin 590 TL
3- ‘AKP’nin İktidara Gelmesi Nasıl Önlenir?’ Araştırması: 24 milyar 50 milyon 847 bin 450 TL
4- ‘R.T. Erdoğan İktidara Geldiğinde Nasıl Yıpratılır?’ Araştırması: 42 milyar 88 milyon 983 bin 50 TL

TOPLAM: 300 milyar 635 milyon 593 bin 100 TL
KDV: 54 milyar 114 milyon 406 bin 650 TL
Genel Toplam: 354 milyar 749 milyon 999 bin 350 TL

Gökçek ise , Kılıçdaroğlu’nun, ortaya attığı “Ergenekon dava dosyasında, SESAR adlı şirketin Gökçek’e 354 milyarlık bir fatura kestiğine ilişkin fatura bulunduğu” iddiasına ilişkin sorularını yanıtsız bıraktı. Gökçek, objektif davrandığına inandığı basın kuruluşları arasında TRT, Anadolu Ajansı ve NTV’yi saydı.

İşte o SESAR'ın kestiği o fatura;

ALİNTİ
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Şub 19, 2009 12:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ya gercekten salak, yada bizi salak saniyor. Tam bir sülük siyaseti...

"MHP tabanı beni desteklemezse..."

Gökçek'ten MHP'ye mesaj: "Sizi Meclis'e ben soktum. Bana borcunuz var"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, HABERTÜRK'te Özge Özsağman'ın hazırlayıp sunduğu '1 Gün' programında soruları yanıtladı. MHP konusunda sorulan soruya Gökçek, şu yanıtı verdi:

"Sayın Murat Karayalçın bütün toplantılarında MHP'li aday Mansur Bey'i övüyor. Sonra dönüyor beni kötülüyor. O'nun amacı belli. Amacı sağ oyları parçalayarak seçimi kazanmak. Ben geçmişte MHP ile Refah Partisi arasındaki seçim ittifakını sağlayarak MHP'nin kabuğunu kırarak meclise girmesini sağladım.
MHP'yi Meclis'e ben soktum. O yüzden MHP'li yöneticilerin bana borcu var. Benim sayemde Meclis'e girdiler. Benim de MHP'nin tabanına borcum var. 99 seçimlerinde ben yüzde 32 oy aldım. Yüzde 10'unu MHP tabanından aldım. MHP'liler bu seçimde de bana destek vermezlerse Karayalçın kazanır. İnanın ki; CHP Ankara Büyükşehir'i alırsa oraya ne MHP'liler ne de AK Parti'liler girebilir."

HaberTürk
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Per Şub 19, 2009 1:42 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gökçek’e Osmanlı tokadı aşketmenin zamanıdır!...

Memet AKBAŞ

Yerel seçim kampanyaları vıcık vıcık. İftira, suçlamalar, yolsuzluklar, hırsızlık ithamları dizboyu..

Özellikle Ankara ve İstanbul'da İktidar ve Anamuhalefet arasında dosya savaşları yaşanıyor.

Parti liderleri ve adayların kavga ve küfürleşmelerinden partilerin talip oldukları şehirlere neler vaad ettiklerini duyamıyoruz.

Bu kavgaları kenardan seyredenlerin iktidar ve anamuhalefetin yaklaşımından çıkardığı sonuç özet olarak şu: al birini vur ötekine...

Özellikle Ankara'da...

Ankara'da Karayalçın'ı PKK işbirlikçiliği ile suçlayıp sağ seçmenin desteğini almak isteyen Gökçek'in durumu buna bir örnek...

Doğru, Karayalçın DTP ile işbirliği yaptı. PKK işbirlikçileri ile siyasi temas içinde...

Karayalçın'ın yaptıkları "terörle işbirliği" veya "bölücüyü yüreklendirme" kategorisine giriyor da...

Hükümetin TRT "şeş", Üniversitelere Kürt Edebiyatı bölümleri açma harekatı ne anlama geliyor?...

Başbakan'ın "Sivas'tan öteye gidemezler" argümanını ile vermek istediği mesajın Karayalçın'a yönelik suçlamalardan ne farkı var?...

Karayalçın'ın geçmişi belli...

Ankara'ya ne verdiği de ortada...

Peki her seçim MHP seçmenine kene gibi yapışan Gökçek'in yaptıkları...

Onbeş yıldır Ankara'ya hükümran olan Gökçek, Ailesi ve sürekası deyim yerindeyse saltanat sürüyorlar...

Ve ne yazık ki geçmiş üç dönemde bu saltanata "Ülkücü" oylar katkı sağladı...

Bunda Gökçek'in "ben gelmezsem sol gelir" propagandası etkili oldu...

Bu seçim de klasik taktik tekrarlanıyor...

Özellikle son kamuoyu araştırmalarında MHP adayı Mansur Yavaş'ın ismi öne çıktıkça, Gökçek ve yandaşlarının MHP sevgisi depreşti. Ankara'ya "eyvah Karayalçın geliyor!" havası estirmeye çalışıyor...

Daha dün "ha MHP, ha CHP" yazılı el ilanları dağıtan Gökçek ve yandaşları birden MHP "muhibbi" kesiliverdi...

İslamcı medyanın "Ülkücü" aşkını da öğrenmiş olduk...

Meğer, bizi ne kadar da seviyorlarmış.

Bu sevgilerini "afili" kelimelerle ifade ediyorlar...

Aslında MHP iyi bir partiymiş ve MHP'li kardeşlerini çok severlermiş. Keşke Mansur Yavaş kazansaymış. Nihayet de "Beypazarı"nda başarılı çalışmalar yapmışmış. Ama Mansur Bey % 20 oy alsa dahi kazanamazmış, ama bu oy Karayalçın'ı başkan yaparmış... MHP'li kardeşleri böyle bir vebale girmemeliymiş...

Böyle devam ediyor...

Görüyoruz ki bu AKP'lilerin seçim almak için yapamayacağı şey yok...

Dün sövdüklerine bugün ilan-ı aşk edebiliyorlar...

Ama Ülkücüler bu arkadaşların tahmin ettiği kadar "omurgasız" değil...

Ülkücüler artık Gökçek'in "gazını" yemiyor...

Ülkücüler seçimi Karayalçın veya Gökçek'in kazanmasıyla değil Mansur Bey'in kazanmasıyla ilgilenmeliler...

Çünkü, Ülkücüler adayları ile ne kadar ilgilenirlerse ve etraflarına umut saçarlarsa Ankara'nın kurtuluşu çabuklaşır.

Bunun için yeterli ve geçerli sebepleri ve nitelikli, geliştirdiği projeler ile Ankara'ya yeni bir ruh verecek bir adayları var...

Tüm bunlar kadar önemli olan...

Ülkücü seçmen genel seçimde "MHP=CHP" propagandası yapan Gökçek ve AKP'ye cevap verme fırsatını buldu. Her seçim MHP'yi kendi ikballerine basamak yapmak için "menfi veya müspet" propaganda yoluyla kullananlara okkalı bir Osmanlı tokadı aşketmenin zamanı geldi de geçiyor...

Etikhaber
Gokcebala
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 172

İletiTarih: Cum Şub 20, 2009 11:35 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türk-İslam ülküsünün korunan, yaşanan tek adresi Milliyetçi Hareket Partisi’ne düşmanlığını "MHP’ye oy vereni Allah affetmez" şeklinde göstereceksin, sonra da çıkıp kardeşlikten dem vuracaksın... Bu sendeki nasıl bir siyasi ahlak, nasıl siyasi karakter Melih Gökçek?

--------------------------------------------------------------------------------

22 Temmuz 2007 seçimleri öncesi MHP-CHP koalisyon yapacak söylentilerini çıkaran AKP’nin bu iftirasını yaygınlaştırma görevini üstlenen Melih Gökçek, o günlerde "MHP’ye oy vereni Allah affetmez" şeklinde konuşmalar yapıyor, kamuoyunu etkilemek için el ilanları dağıtıyor, cep telefon mesajları attırıyor, bu iftirayı genişletebilmek için çevre illerde bile mitinglere katılıp konuşmalar yapıyordu.

22 Temmuz seçimlerinden önce Recep Tayyip Erdoğan’ın gözüne girebilmek için MHP’ye yönelik bu iftira tezgâhını yöneten Melih Gökçek, şimdilerde ise MHP’nin Mansur Yavaş gibi güçlü ve kazanmasına kesin gözüyle bakılan bir ismi aday olarak çıkarmasından sonra "MHP ile aramı bozamazlar" şeklinde açıklamalar yaparak, MHP tabanına yönelik şirinlik gösterileri sunmaktadır.

Bu köşeden çeşitli aralıklarla Melih Gökçek’in bu tür siyasi ikiyüzlülüklerini ifade etmeye çalışıyorum.

Melih Gökçek bu tür hatırlatmalardan rahatsız olduğu için yazımın birisine 50 milyarlık bir tazminat davası, bir başka yazım hakkında da suç duyurusunda bulundu. Her iki davada henüz sonuçlanmadı.

"MHP ile aramı bozamazlar" diye televizyon ekranlarından, gazete köşelerinden sempati yaratmaya çalışan Melih Gökçek, 22 Temmuz seçimleri öncesi MHP’ye yönelik düşmanca davranışlarını anlatmamızı bu şekilde engellemeye çalışmaktadır.

Fakat o ne yaparsa yapsın, tüm MHP’liler onun 22 Temmuz 2007 seçimleri öncesinde neler yaptığını çok iyi bilmektedir.

Melih Gökçek’i MHP’liler biliyor da, o hala kendisinin neler yaptığını, işine gelmediği için, hatırlamıyor herhalde?

çünkü Melih Gökçek, MHP’lilerle kardeşlik masallarını sadece yerel seçim dönemlerinde anlatmaktadır. Bu sözde kardeşlik genel seçimlerde, nedense hep düşmanlık olarak yansımaktadır.

Türk-İslam ülküsünün korunan, yaşanan tek adresi Milliyetçi Hareket Partisi’ne düşmanlığını "MHP’ye oy vereni Allah affetmez" şeklinde göstereceksin, sonra da çıkıp kardeşlikten dem vuracaksın... Bu sendeki nasıl bir siyasi ahlak, nasıl siyasi karakter Melih Gökçek?

Türk milletinin birliği, bütünlüğü için her türlü bedeli ödemiş, binlerce şehit ve gazi vermiş bir parti için "MHP’ye oy vereni Allah affetmez" diyordun ya, ABD’nin yavrusu, AB’nin misyoneri, İsrail’in BOP’unda yol arkadaşı, Barzani’nin kardeşi, Talabani’nin dostu, PKK’lıların kavram arkadaşı AKP’ye oy vermeyi Allah affeder mi?

Melih Gökçek, belki sen ve yandaşların balık hafızalı olabilir, ama biz Türk milliyetçileri asla değiliz.

Sen istediğin kadar televizyon ekranlarından sahte kardeşlik pozları eşliğinde "MHP tabanını rahatsız etmem. Böyle bir oyuna gelmem ve onları karşıma almam. Ben onları kardeş olarak kabul ediyorum." şeklinde, MHP tabanını aldatmaya yönelik cümleler kur, senin artık hükmün bitmiştir.

Melih Gökçek "Ankara’yı sola kaptırmayalım" şeklinde yıllardır sürdürdüğün propaganda artık insanları bezdirdi. Ankaralıların ortak anlayışı artık "Ankara’yı Melih Gökçek’e kaptırmayalım" haline dönüşmüştür.

Melih Gökçek, senin kazanma şansın kalmadığı gibi, merak etme solun adayı Murat Karayalçın’ın da Ankara’da kazanma şansı hiç yoktur.

Her ikiniz de Ankaralılar için artık al birini, vur ötekine olarak algılanıyor ve değerlendiriliyorsunuz. Gerek sağın, gerek solun oyları Mansur Yavaş’ın hizmet anlayışı için birleşecek ve Ankaralılar her ikinizden de kurtulacaktır.

Melih Gökçek seni kardeş olarak gören bir tane MHP’li yoktur, var diyorsan o da sahte MHP’lidir.

MHP’li kazanmaya en yakın kendi adayı Mansur Yavaş’la bütünleşmiş ve 29 Mart 2009 seçim tarihini beklemektedir.

Melih Gökçek, seni sandığa gömmek için her MHP’linin yemini vardır. O yemini gerçekleştirmek için büyük özveri ile seçim çalışmalarını yürütmektedir.

Zaten bu kadar yolsuzluk, usulsüzlük, haksız mal varlığı edinme iddiaları sonrası Melih Gökçek’e oy vereni Allah affetmez.

Ama Ankara halkına icraatları ile zulüm yapan Melih Gökçek’ten kurtulmak her Ankaralı için sevap kazandıracaktır.

Bu sevap, Melih Gökçek’e verilmeyen her oyla kazanılacaktır.

Melih Gökçek’e en anlamlı cevapları MHP’den Sayın Oktay Vural, Deniz Bölükbaşı ve Hamit Homriş vermektedir. Bu isimleri takip eden herkes Melih Gökçek’in nasıl sahte MHP kardeşliği içinde olduğunu her yönünü ile anlayacaktır...

Biz de köşemizden bu sahtelikleri anlatmaya devam edeceğiz...

Yıldıray çİçEK/Ortadoğu

ALİNTİ
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Şub 20, 2009 2:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP'li Bölükbaşı'dan Gökçek'e: Palyaço, sahtekar

MHP Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı, AKP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek için ‘'Siyaset palyaçosu, sahtekar. Her zaman ülkücülerin duygusunu istismar etti. Hiçbir zaman MHP mensubu olmadı, ahlaki yapısı ülkücü olmasına engeldir. Onunla görülecek bir hesabımız var. Onu mahkemeye çıkartmak MHP'nin boynunun borcu" dedi.

Ankara'nın kasaba görüntüsünde bir kent olduğunu söyleyen Bölükbaşı, Hürriyet'in Ankara ilavesinde yer alan açıklamalarında, Gökçek'in 20 yıl önce Keçiören Belediye Başkanı olduğu günlerden bu yana ülkücülerin duygularını istismar ettiğini de söyledi ve ‘' Bu camiaya kötülük yapmak için sürekli pusuda duran bir şahsiyettir'' diyerek şöyle devam etti:

‘'Son seçildiği seçimlerde de ülkücü camia, bu şeytanı rahman sanarak, 'Bu hiç olmazsa bize biraz daha yakındır' gibi bir aldatmacaya kurban olarak buna belli oranda oylar verilmiştir. Şimdi aynı oyunu bu seçimdede bu zat oynamak istiyor fakat Gökçek için oylar bitmiştir. Kendi adayımız varken, niye milliyetçi camia bu siyaset palyaçosuna oy versin? Bizim Gökçek ile bizim görülecek bir hesabımız vardır. Bu hesap bugüne kadar MHP aleyhindeki bütün karalama, iftira ve çamur kampanyalarının arkasındaki kişidir.''

‘'TIBBİ YARDIM ALSIN''
Bölükbaşı, MHP Ankara adayı Mansur Yavaş'ın seçimi kazanacağını da savunarak, ‘'Seçildikten sonra da bunun bütün hırsızlıklarını, ekibi ile birlikte birer birer ortaya çıkarıp, bunları adaletin önüne çıkarmak da MHP'nin namusudur'' dedi ve Gökçek'e şu sözlerle yüklendi:

‘' Siyaset palyaçosunun unuttuğu bir şey var. Ben MHP'nin Ankara milletvekiliyim. Rahmetli babam Osman Bölükbaşı bu partinin kurucu genel başkanı. Şimdi 'Deniz Bölükbaşı ülkücüler ile arama giremez' diyor. Bunu diyebilmesi için deli olması lazım. Eğer bunu hakikaten inanarak söylüyorsa kendisinin çok süratle tıbbi yardım alması gerekiyor. Kendisine acil şifalar dilerim. Sen MHP'ye karşı her türlü sahtekarlığı yapacaksın, sonra 'Onlar benim kardeşim' diyeceksin. Bizim onunla görülecek bir hesabımız var. Bu siyaset palyaçosuna 29 Mart günü ülkücüler ve Türk Milliyetçileri ona sandık başında dersini verecek.''

SABAH BEDAVA DAĞITILDI
Öte yandan bugün Ankara metrosundaki tren vagonlarında vatandaşlara Sabah gazetesi ücretsiz olarak dağıtıldı. Sabah'ın Ankara ilavesinde Beypazarı Belediye Başkanı ve MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş'ı eleştiren manşet bir haber yer alıyor. Haberde Beypazarı'nda çöp dağları oluştuğu, susuzluk çekildiği öne sürülerek ilçede genel tuvalet de olmadığı vurgulanıyor...

Etikhaber
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Şub 20, 2009 5:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Deniz BÖLÜKBAŞI demiş ki;
Alıntı:
MHP'den Gökçek'e çok sert sözler

"MHP tabanıyla kavga etmem" diyen AKP’li Melih Gökçek’e MHP’den tarihe geçecek çok sert yanıtlar geldi

MHP Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı, "Siyaset palyaçosu Gökçek hep ülkücülerin duygusunu istismar etti. Hiçbir zaman MHP mensubu olmadı, ahlaki yapısı ülkücü olmasına engeldir. Onunla görülecek bir hesabımız var. Onu mahkemeye çıkartmak MHP’nin boynunun borcu" dedi.

Diline,yüreğine sağlık.Merhum Bölükbaşının oğlu işte böyle olur.
İ.Melik Gökçek bundan daha iyi nasıl tanımlanır?Daha bundan başka ne söylenir bu adama?Mhp,işte konuştuğu zaman böyle konuşur!
Zerre kadar onuru varsa bu kişinin,bu lafın üzerine siyaseti bırakır,çeker gider,ne iş yapacaksa yapar.
Bir insanın,bir Başken belediye başkanının bu hale düşmesi bir rezalettir.
Bunu fazlası ile haketti.Sağ kolunu feda etti gene oy için utanıp sıkılmadan meydanlara çıktı.Ülkücüler sana ne borçlu olacakmış?Aldın mı cevabını şimdi!
Ankaralılara sesleniyorum.Artık gerçeği görün!Kırk katır mı,kırk satır mı diye;karayalçın ile bu adamın arasında sıkışıp kalmayın.
SİZE; PIRIL PIRIL,TERTEMİZ,İŞİNİ BİLEN DÜRÜST BİR ADAY ÇIKARARAK
BİZ MHP OLARAK TARİHİ GÖREVİMİZİ YAPTIK.ANKARA BUNDAN DAHA İYİ BİR ADAMA,ADAM GİBİ ADAMA TESLİM EDİLEBİLİR Mİ?
BU KEZ ,ÖMRÜNÜZDE BİR KEZ DÜŞÜNÜN,VİCDANINIZI DİNLEYİN VE BAŞKENTİ MANSUR BEYE TESLİM EDİN.İŞTE SİZE MUHTEŞEM BİR SEÇENEK,DAHA NE DURUYORSUNUZ?!
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Cum Şub 20, 2009 6:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Benim Ülkücülere karşı hiçbirşeyim olamaz diyen memleketin 2 nolu çirkefi bugün ankarada metroda otobüs duraklarında ve bilumum kalabalık yerlerde başbakanın damadının gazetesi Sabahın eki diyerek beypazarı çöplük içinde diye haber yaptırıp gazeteyi bedava dağıttırmıştır.

EY ÜLKÜCÜ KARDEŞİM....ALLAHINI PEYGAMBERİNİ SEVİYORSAN ANKARADA BİR DEĞİL İKİ DEĞİL ON KEZ ANLAT MHPNİN ADAYINI..

MANSUR YAVAŞ ALLAHIN İZNİYLE ANKARANIN BAŞINA GELİYOR YAVAŞ YAVAŞ..
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cmt Şub 21, 2009 3:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Melik Gökçek Cem Yılmaz’a Karşı

Cihan TÜRKER

Enteresan adam şu Ankara'nın Büyükşehir Belediye başkanı. Çakılmış koltuğa, kafasına göre takılıyor. En son incisine çok güldüm; MHP'yi parlamentoya bu hazret sokmuş... O olmasaymış MHP parlamentoya giremezmiş.

Geçen başbakan dedi ya bir mesele ile ilgili "ince at da kargalar da yesin" (tabi bu sözün doğrusu "ufak at da civcivler yesin" biçimindedir.) .

Melih'te ne ince var, ne ufak... Nasıl eline gelirse öyle sallıyor.

"MHP'li kardeşlerim..." diye başlayan retoriği yok mu, insanı hayretler içinde bırakıyor... 2007 Milletvekili Genel Seçimlerinde havalanan uçaklardan ve Ankara semalarından fırlatılan çirkin ve kara propaganda broşürlerinden haberi yoktur sanırım Melih'in... MHP'li kardeşlerinin Meclis'e girmemesi için neler yapıldığından hiçççç haberdar değildir. Olsa herhalde derhal müdahil olurdu...

Bir başka güzelliğini ise Turgut Altınok'un kasetlerle yenmesi hadisesinde yapmış olduğu açıklama ile gördük. Kınadı, resmen kınadı, Turgut'un kasetli istifa sürecine getirilmesini ve bunu yapanları ahlaksızlıkla suçladı...

Şimdi bekliyorum ki, kumanya ve kömür yardımlarını, belediye imkanları ile top dağıtılmasını, Ankara'ya su faturası ile atılan kazıkları, doğalgazı kullanılamaz hale getirenleri nasıl kınayacak, nasıl eleştirecek sayın Melih...

Yooo, Melih harbi adam, bunları da kınar. Bunları yapanlara da en sert şekilde tenkitlerini yönlendirir, sözlerini esirgemez.

Cem Yılmaz'ı severim. Gerçekten başarılı ve kabiliyetli bir mizah insanıdır. Elinden ve dilinden mizahın her türlüsü gelir. Karikatür çizer, film çeker, stand-up yapar; bir türlü insanları güldürür ve eğlendirir...

Ben şimdi Melih'in "MHP'li kardeşlerim..." diye başlayan cümlelerini duyunca bir gülme krizine giriyorum ki sormayın...

Hele, Turgut ile ilgili yorumları yok mu? Turgut televizyon ekranlarından kendisini en ağır ifadelerle kapalı da olsa itham etmişken...

Dedim ki, Başbakan Davos fatihi kahraman ya, Melih'e de bir rol, konum, tanım, sıfat lazım, sabır taşı, evliya rolü bu şekilde cuk diye oturuyor yani kendisine... Kendisine taş atana gül atan, kendisine sövene, hakaret edene elsiz, dilsiz kalan hatta ötesine geçip acıyan, yardımcı olan, arka çıkan mübarek adam...

Yok. Ne yaparsa olmuyor, olmaz... Ülkücüler, MHP'liler öyle kendisini bu camianın hamisi gösteren, hatta daha ileri gidip milyonlarca MHP'linin oylarını hiçe sayıp tek başına parlamentoya soktuğunu iddia eden bu megaloman adama gerekli dersi verecektir. "Madem sen MHP'yi Meclis'e soktun, hadi kendini de Meclis'e taşı bakalım!" diyeceklerdir.

Halep'te üç arşın, beş arşın atlamak kolay belki ama, burada da arşın var. Al sana arşın, hatta alma, sen atla biz ölçeriz... Şimdi bizi Halep'e kadar yorma efendi!...

MHP'yi Meclis'e bu milletin iradesi sokmuştur. MHP bu ülkenin milyonlarca insanının helal ve tertemiz oylarıyla meclise girmiştir. MHP Meclis'e girmek için kimseye hoş görünmeye çalışmamış, ne ise o olarak millet karşısına çıkmıştır. Bu nedenle, kalkıp öyle ölçüsüz, endazesiz laflar etme...

"Senin MHP'li kardeşlerin..." yok. Senin kardeşlerin kimse onları sen herkesten çok daha iyi bilirsin...

İşine bak. Önüne dön, etik/ahlak kuralları içinde siyasetimizi yapalım...

EtikHaber
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pts Şub 23, 2009 4:00 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yok, yok Gökçek bu kadar alçalmaz…

Memet AKBAŞ

Eminim ki... İ. Melih Gökçek'in bu işte parmağı yoktur...

Çünkü...

İ. Melih, siyaseten rakibi olan birinin aleyhine haber yaptırıp, gazeteleri kendi elemanları eliyle sokak sokak dağıtacak kadar seviyesiz değildir.

Üstelik...

Daha dün, "çöplüğü bile para kazandırıyor" şeklinde övdüğü bir siyasetçiyi bugün yermekte beis görmeyen "garip" bir gazetecilik anlayışına sahip bir gazeteye haber yaptırıp dağıttırmaz...

Hele hele...

Televizyonunun ana haber bültenlerinde yere göğe sığdıramadığı hizmetleri, beslendiği siyasi zihniyete hizmet adına inkar ederek alabildiğine "yüzsüzleşebilen" bir medya grubunun yayınını işçileri eli ile dağıtabilecek kadar siyasi ahlaktan nasipsiz değildir...

Her ne kadar...

Mansur Yavaş'ın derinden ve sağlam adımlarla gelişi Gökçek'i panikletiyor deseler de...

Ankaralı Gökçek ve Karayalçın'ın kayıkçı kavgasından bıktı, artık ikisini de tarihe gömecek "dedikoduları" ayyuka çıkmış olsa bile...

Onbeşyıldır Mamak çöplüğünden Ankara'yı kurtaramayan birinin bu haberlere sığınması, medya-siyasetçi ayak oyunudur ve bu, Gökçek'in son çırpınışlarıdır iddiaları yeri göğü kaplasa da...

Ve hatta...

Yavaş'ın büyümesi Gökçek'i kulvar dışına itmektedir, "Gökçek yok olmamak için her yolu dener" iddiaları divanda, bargahta ve dahi meydanda konuşulsa bile...

"Gazeteler çöp kamyonları ile dağıtıldı" iddialara ayyuka çıksa da...

Sabah gazetesi ile Gökçek arasında Çalık, Damat, Başbakan, AKP güzergahı yolu ile "illiyet" bağı kurularak, bu manşetin yolu Gökçek'e çıkartılsa bile...

İnanıyorum ki...

İ. Melih Gökçek bu kadar aşağılık, alçakça ve en önemlisi basit bir oyuna girmez...

Yok, yok...

En ufak bir ihtimal dahi yok...

Gökçek, üç dönemdir kendisini destekleyen "MHP'li kardeşlerini" rakip bile olsa yalan haberlerle alçakça sırtından vurmaya kalkışmaz...

Adamın günahını almayın...

Etikhaber

Güzel bir kinaye... Bu güzel yaziya gelen yorumu da eklemek farz oldu...

Yorumlar:
ayni dusunuyorum
Yazar cagribey on 2009-02-21 14:08:59 Bencede bu yapilan alcakliktir ve Melih Gokcek gibi başı sıkıştıkca Imandan, ıtıkatten kul hakkından bahseden biri bu kadar alçaklığı yapmaz, zaten Turgut Altınok'a da bu tür alçaklığı yapmamıştır!
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Pts Şub 23, 2009 5:47 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Eger hâlâ melih gökçek'e oy veren"ler olursa yaziklar olsun diyecegim.

Birde su var tabi.

melih gökçek'e oy verenler ben MHP'liyim,Ülkücü'yüm,Türk Milliyetçi'siyim demesinler.

Sayin Mansur Yavas'in degerini bilsinler ve oy'unu sayin Mansur Yavas'a versinler.
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Pts Şub 23, 2009 2:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

ANKARA

Parti Oy Oranı
CHP %33,51
AKP %30,59
MHP %24,74
SP %1,38
BAĞIMSIZ %0,69
BBP %0,56
DSP %0,38
DP %0,34
TKP %0,26
DTP %0,24
BTP %0,15
İP %0,11
ANAVATAN %0,11
ÖDP %0,10

www.mynet.com dan alıntıdır.

Ülküdaşlarım geçen hafta Ankara'daydım, görüştüğüm herkese Mansur YAVAŞ ın çok değerli bir insan olduğunu, muhakkak desteklerini vermelerini ve etrafındaki kişilere anlatmalarını istedim.

Ankara yeni yeni Mansur Yavaş ı tanımaya başladı, yukardaki ankette de görüleceği üzere, oy oranı yükseliş göstermektedir, Ankara daki tüm Ülküdaşlarımın Mansur Yavaş ı etrafındakilere anlatmaları gerekmektedir.

Ülkemin her yanında olduğu gibi Ankara'dada seçim eşit şartlarda olmayacağı kesindir, akepe devletin tüm imkanlarını ellerinden geldiğince kullanmaya devam edecektir, bu yüzden birebir görüşmeler burda çok önemlidir. Allah'ın izniyle adayımız Mansur Yavaş bu seçimi kazanacaktır.

Allah yar ve yardımcısı olsun...

Saygılarımla
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız