Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
alt1
Sizden Gelenler: İÇİMDEKİ HAİN İLE SOHBET !
Gönderen:: KaanhanK
alt1
Konu Sizden Gelenler

Günümüz Türkiye'sinin içinde hemen hemen herkesin aydın kesildiği, olur olmaza hükümler verdiği bir gerçek. Ben ve benim gibileri o yörenin hamuruyla yoğrulmuş bir insanı olarak, hüküm verip ahkam kesenlerin peşinde körü körüne koşmadığımız için, ya fırtına öncesi sessizliğe bürünüyoruz, yada biz gibileride o potada eriyip gidiyoruz.


Birilerinin defalarca çomak soktuğu, kaşımakdan zevk aldığı ki Türk insanının en hassas zaafları seçiliyor nedense, yere düşene vurmanın zevk verdiği düşüncesi.. düşünmekden yoksun bir millete adeta dayatılıyor.
Guzel ulkemde ayrilik tohumlari eken zumrelerle adeta bir olan ic hainler,israrla guddugu bu yolda inanilmaz bir hesabin pesinde. Fakat dusunmekden yoksun Millet halaa uyumaya devam ediyor.Oysa bende icimdeki olasi bir hain ile hasbihal ettim dun gece.Yani dun gece beni sekillendiren dunyamdan ve butun fikirlerimden soyutlanip hain oldum.Fakat butun benligimi teslim etmedigim icin bu hain fikre bir yanimi uyanik tuttum.isde bu hal uyanik tutulan bir irade ile icimdeki olasi hainin sohbetidir.Dostlar alisverisde gorsun.

"Gel ! icimde barindirdigim ve zaman zaman dillendirdigin ayrilik tohumlarinla gel hesaplasalim,

Dersen ki: ( Turkler, TC hukumeti beni yok sayiyor,kalabaligimi gormuyor.Bu yuzden ayrilik istiyorum Kurdistani icimde yasatiyorum ve yasatacagim.)

Bende derim ki: Icinde yasattigin veya yasattigini sandigin sey gecmisde oldugu gibi bu gunde seni kullanan batinin gaz indan baska bir sey degil.Sana kopegi hatirlatirim.Hani bilirsin yedigi canaga pislemezler....

Dersen ki: Biz sirf kurt oldugumuz icin bizden nefret edersiniz.Bizi dislarsiniz.Bu eziklikle yasamamak icin kendi irademizin pesinde kosmakda bizim hakkimiz.

Derim ki: Su icindeki barindirdigi azinliga gizli kin besleyen ikiyuzlu Avrupayi adres goster beni degil.Kaldiki Turkiyede bir Turkun Kurde gozunun ustunde kasin,kasinin ustunde sacin var diyen olmamisdir.Ozgurluk diye dayattigin irade ise elin kurdugu MED imparatorluguna sahip cikmaniz kadar komik.

Dersen ki: Gercek Demokrasi istiyoruz,kardeslik,esitlik,baris,adalet istiyoruz.

Derim ki: Tabii siz bazen toprakda istersiniz,zaman zaman daglara cikar ordan avaziniz ciktigi kadar bagirir,ve vatan denen seyide kundakdaki cocuklardan istersiniz,yaninda acili lahmacun da var verecegiz biraz daha sabredin.

Dersen ki: 30 bin insani PKK degil,Turk ordusu katletti,doguda ocaklarimizi sondurdu,koylermizi yakti.Hakkimizi ariyoruz.

Derim ki: Dikkat et atesle oynarsin.Gecmisde Ermeninin Erzurumda, Elazigda, Erzincanda binlerce Anadolu evladini katledip,sonrada Turk ler 1 milyon Ermeni katletti diye sahtekarca iftira atan Ermeniler gibi olma.Bu tur soylemler dunyanin en hosgorulu milletini canavarlastirmak olurki sen o zaman gor katliami..Demedi deme hani.

Dersen ki: Sizin dunyayla halaa sorunlariniz var,ve hic bir yerde sevilmiyorsunuz.Bizim demokratik hakkimiz olan yasadigimiz yerleri istiyoruz,buda bizim hakkimiz.ve ustelik 20 milyonuz.Bu gun olmassa yarin olacak. Demokratik bir surecde kazanimimiz bu olacaktir.

Derim ki: Inan bana o dunyayla olan sorunlarimin bir kismi senin sebebindir.Ama yinede kucakliyorum seni,kimbilir belki bir gun hatani anlarsin diye.Beni sevmediklerini ama seni sevdiklerini izaha calismanda cahilligin daniskasi olsa gerek.Zira onlar ekmeklerine yag oldugun icin bu gun sana dost gorunuyorlar.yani dostum onlar opmedigi esege semer baglamazlar.Sen sen ol esek olma.

Dersen ki: 20 milyonuz dedim ama sen anlamadin.Bir gun anlarsin ama is isden gecince.

Derim ki: Sorun kalabalik olmanda degil,ne kadar barisci ve ne kadar Turkiyeyi seviyorsun mesele o.Aslinda senin 15-20 milyon olmanda hic onemli degil.Merak etme zevkden bir yerlerine kina yakmana musade etmem senin.Benim adim Turk ise seni dizginlemesini bilirim.Tarihde yaptigim gibi.Dogrusu o ki cok rahatim.

Dersen ki: Ama bak seni Yunanlilarda sevmiyor,Senin birde Kibris sorunun var.Ben sabirliyim seni yakalarim bir gun en zayif noktandan.

Derim ki: Korkuyorum inan bana,sana olan toplumsal hosgoru yanimin korelmesinden dolayi.Allah o gunleri gostermesin.Ne felaket olur o. Dusmanimin basina vermesin.Kibris sorunun var derken AY da yasar gibi soyluyorsun. E ayaklarinda su gunler yere basmiyor.Allah sonunuzu hayr etsin.Bekliyoruz biz halaa,beklemek,beklemis olmak,bekleyebilme yanii.Niye bekliyorsak onuda bilmiyorum dogrusu.Ama kararli bir sekilde bekliyoruz.Birini bekliyoruz...valla..

Dersen ki: Bak sen bile gevelemeye basladin.Sebebi birlik degilsiniz.Gecmisin hayalleri ile yasiyorsunuz.Hukumetin bile sana inanmiyor,guvenmiyor.Birde USA komleksi var sizde.Haa nedir o beklediginiz merak ettim.?

Derim ki: Son sozunden baslayimda aklimda iken,su an USA nin kucaginda oturan ben degilim.Oturupda zevkden gevis getirende...Bizim birligimiz bir tutkudur bir kere olur tam olur.Nice zor sartlarda birlik oldugumuz gibi. Kader isde bekledikce bekledigim uzaklasiyor,yada gelmesi gecikiyor.Oda gelmedikce, basiretsiz hukumet ler yonetiyor beni.Haa bekledigim kisi yuzde yuz Turk gibi dusunen,geleceklere nizam verecek olan liderdir.Hatirlarsin o irade seni asirlarca yonetti.Sana simdilik veda ediyorum.Uykusuz kalmaya degecek bir ciddi yanin yok.Amaa bilirim hainsindir.Sana bir yanimi uyanik tutacagim merak etme.Uykuya ben yatacagim Ruyaya sen,nasil olsa Ruya gormeye aliskinsin

( Her Turkun kendiyle bir ic hesaplasma zamani gelmisdir.Ayna karsisinami oturursunuz,elinizi vijdaninizami korsunuz bilemem ama,siz yinede bir deneyin.Arzularini beraberinde tasiyamayanlar,ideallerini gerceklestiremezler.Yinede kucaklayici ozelligimizi yitirmeden.Niye? cunku ben asilim.Ecdadimin bana ogrettigi bir edep bir adap tir bu. Ama dedigim gibi deneyin ve galip gelmesini unutmayin.)
selam ve sevgiyle...
Allaha emanetsiniz.

Kaanhan Kurultay


alt1
alt1
 
alt1 alt1
alt1
Giriş
Üye Adı

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen buradan açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi birçok avantajlara sahip olacaksınız.

alt1 alt1
alt1
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Sizden Gelenler
· Haber gönderen Bozkurt


En çok okunan haber: Sizden Gelenler:
GÜZEL SÖZLER


alt1 alt1
alt1
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 4.77
Toplam Oy: 9


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


alt1 alt1
alt1
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa


"İÇİMDEKİ HAİN İLE SOHBET !" | Hesap Aç/Yarat | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Misafir kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun
News ©
alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1